Żużel - Best Speedway Tv

Frederik Jakobsen i Jack Holder przedłużyli umowy | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Frederik Jakobsen

Frederik Jakobsen i Jack Holder przedłużyli umowy

Frederik Jakobsen i Jack Holder przedłużyli umowy

Drużyny jeżdżące w brytyjskiej Premiership zaczęły ogłaszać zawodników, którzy podpisali kontrakty na sezon 2023. Ekipa King’s Lynn Stars ogłosiła, że przedłużyła umowę z Frederikiem Jakobsenem, który w minionej batalii był jednym z najlepiej punktujących zawodników w zespole.

„Do tej pory wszystko układało się naprawdę dobrze. Ogromne podziękowania należą się Alexowi (menedżerowi zespołu) za przyprowadzenie mnie. To było trochę ryzykowne, ale widział we mnie także dobrego zawodnika na następny sezon. I cieszę się, że mogę współpracować z ludźmi, którzy we mnie wierzą […]” – stwierdził Duńczyk w rozmowie z klubowymi mediami.

Nikodem Chorzępa z poważną kontuzją po zawodach w Rybniku

Z kolei Sheffield Tigers ogłosili przedłużenie kontraktu z jednym ze swoich liderów – Jackiem Holderem.

„Cieszę się, że Jack pozostanie z nami, ponieważ czuje się tutaj jak w domu. Rozmawialiśmy z nim o naszych planach, o tym, jak chcemy, aby zespół wyglądał i jak to się ukształtuje, a on jest tą wizją, podekscytowane, co także dla nas jest bardzo miłe” – powiedział Simon Stead – menedżer Tygrysów.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

fot. britishspeedway.co.uk

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×