Żużel - Best Speedway Tv

Fatalny wypadek w Grudziądzu! Pawlicki i Pedersen opuścili tor w karetkach! (wideo) | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
wypadek

Fatalny wypadek w Grudziądzu! Pawlicki i Pedersen opuścili tor w karetkach! (wideo)

Fatalny wypadek w Grudziądzu! Pawlicki i Pedersen opuścili tor w karetkach! (wideo)

Do fatalnie wyglądającego wypadku doszło w trzecim biegu spotkania pomiędzy ZOOleszcz GKM Grudziądz a Fogo Unią Leszno. Na torze wylądowali Piotr Pawlicki oraz Nicki Pedersen. Obaj żużlowcy zderzyli się na wejściu w pierwszy łuk i z impetem wpadli w dmuchaną bandę.

9A9F0488 3BCB 492E 9908 EB2DACDEBFA6

Do sytuacji doszło na początku drugiego okrążenia. Młodszy z braci Pawlickich atakiem długą prostą chciał wyjechać przed lidera miejscowych. Nieszczęśliwe obaj zawodnicy zderzyli się na łuku, co spowodowało wypadek. Nicki Pedersen odbił się od rywala i z dużą prędkością wjechał w bandę. Zawodnik Fogo Unii Leszno w podobny sposób zapoznał się z torem. Obaj nie podnosili się z toru i konieczny był wyjazd karetek pogotowia.

Sędzia wykluczył z powtórki biegu Piotra Pawlickiego. Poszkodowani opuścili tor w karetkach i zostali odwiezieni do szpitala. – Nicki izolowany uraz prawego uda, dostał silne leki przeciwbólowe i pojechał do szpitala na badania. Nie wiem co do stanu zdrowia Piotrka, gdyż na torze zajmowałem się Nickim Pedersenem, ale z tego co widziałem, to był przytomny i zespół z karetki drugiej karetki postanowił go skierować do szpitala – przekazał lekarz zawodów na antenie Canal+ Sport 5.

źródło Canal +5

Czekamy na dalsze informacje.

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×