Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fatalny wypadek w Grudziądzu! Pawlicki i Pedersen opuścili tor w karetkach! (wideo)

wypadek

Fatalny wypadek w Grudziądzu! Pawlicki i Pedersen opuścili tor w karetkach! (wideo)

Do fatalnie wyglądającego wypadku doszło w trzecim biegu spotkania pomiędzy ZOOleszcz GKM Grudziądz a Fogo Unią Leszno. Na torze wylądowali Piotr Pawlicki oraz Nicki Pedersen. Obaj żużlowcy zderzyli się na wejściu w pierwszy łuk i z impetem wpadli w dmuchaną bandę.

9A9F0488 3BCB 492E 9908 EB2DACDEBFA6

Do sytuacji doszło na początku drugiego okrążenia. Młodszy z braci Pawlickich atakiem długą prostą chciał wyjechać przed lidera miejscowych. Nieszczęśliwe obaj zawodnicy zderzyli się na łuku, co spowodowało wypadek. Nicki Pedersen odbił się od rywala i z dużą prędkością wjechał w bandę. Zawodnik Fogo Unii Leszno w podobny sposób zapoznał się z torem. Obaj nie podnosili się z toru i konieczny był wyjazd karetek pogotowia.

Sędzia wykluczył z powtórki biegu Piotra Pawlickiego. Poszkodowani opuścili tor w karetkach i zostali odwiezieni do szpitala. – Nicki izolowany uraz prawego uda, dostał silne leki przeciwbólowe i pojechał do szpitala na badania. Nie wiem co do stanu zdrowia Piotrka, gdyż na torze zajmowałem się Nickim Pedersenem, ale z tego co widziałem, to był przytomny i zespół z karetki drugiej karetki postanowił go skierować do szpitala – przekazał lekarz zawodów na antenie Canal+ Sport 5.

źródło Canal +5

Czekamy na dalsze informacje.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×