Żużel - Best Speedway Tv

Enea Falubaz traci zawodnika? Podejrzenie poważnej kontuzji | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Enea Falubaz traci zawodnika? Podejrzenie poważnej kontuzji

Falubaz

Enea Falubaz traci zawodnika? Podejrzenie poważnej kontuzji

W szóstym wyścigu meczu pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz a Enea Falubazem Zielona Góra doszło do poważnego wypadku z udziałem Olivera Buszkiewicza oraz Luke’a Beckera. Na pierwszym łuku junior Polonii lekko pociągnęło i uderzył on w Amerykanina. Zawodnik zielonogórskiej drużyny jest niezdolny do kontynuowania zawodów.

Poważna kontuzja kluczowego zawodnika “Diabłów” z Landshut?

Luke Becker nie mógł się spodziewać uderzenia z tyłu. Młody Amerykanin przeleciał przez kierownicę i groźnie upadł. Jednocześnie miał dużo szczęścia, bo junior Polonii wypuścił motocykl z rąk, a ten lecąc, otarł się o plecy Beckera.

Niestety po chwili dowiedzieliśmy się, że Luke Becker jest niezdolny do dalszej jazdy. Amerykanin zostanie przewieziony do szpitala na szczegółowe badania, jednak podejrzewa się u niego dość poważną kontuzję dłoni. Mowa bowiem o złamaniu którejś z kości w dłoni.

Lider pierwszoligowych rozgrywek walczy w Bydgoszczy już bez swojego zawodnika z pozycji U-24. To kolejna już kontuzja Beckera w tym sezonie. U progu sezonu 24-latek zmagał się z pękniętą kością strzałkową przy kostce.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×