Żużel - Best Speedway Tv

Falubaz prezentuje trzech nowych zawodników! Ależ otwarcie okienka z ich strony! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Falubaz

Falubaz prezentuje trzech nowych zawodników! Ależ otwarcie okienka z ich strony!

Falubaz prezentuje trzech nowych zawodników! Ależ otwarcie okienka z ich strony!

Stelmet Falubaz Zielona Góra przedstawił skład drużyny, która w 2023 roku podejmie próbę walki o powrót do PGE Ekstraligi. Do zespołu dołączy trzech nowych zawodników.

Zielonogórzanie poinformowali o zawarciu porozumienia z Przemysławem Pawlickim, Rasmusem Jensenem i Lukiem Beckerem – U24. W listopadzie cała trójka podpisze kontrakty z klubem. Ponadto w drużynie nadal mają startować Rohan Tungate, Krzysztof Buczkowski i junior Dawid Rempała.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

– Skład seniorski na sezon 2023 mamy zamknięty. Cieszę się, że dołączają do nas Rasmus, Przemek i Luke. To zawodnicy o dużych możliwościach i ambicjach sportowych. Każdy z nich gwarantuje dodatkową wartość – mówi Piotr Protasiewicz, dyrektor sportowy klubu, cytowany przez falubaz.com.

240588647 319423346642934 7007681842174648600 n
fot. Emilia Hamerska – Lengas/ Przemysław Pawlicki

– Chciałem mieć drużynę, która da nam podstawy do wygrywania meczów. Myślę, że jest to najmocniejszy skład, patrząc na możliwości rynku, jaki mogliśmy zbudować. Ja jestem zadowolony z tych ruchów transferowych. Sezon 2022 pokazał, że pierwszoligowe rozgrywki nie są łatwe. Przed nami kolejny trudny rok, ale z taką drużyną możemy osiągnąć najwyższe cele. Dziękuję chłopakom za zaufanie, bo wiem, że każdy z nich miał też propozycje z PGE Ekstraligi. Zdecydowali się oni jednak na naszą ofertę i współuczestniczenie w projekcie, który może potrwać dłużej niż tylko jeden rok – dodaje.

Jason Doyle – “To sprawa między mną a klubem”. Czy Australijczyk pożegna się z Lesznem?

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×