Żużel - Best Speedway Tv

Falubaz nie zamknął składu! Dwa nazwiska na celowniku | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Falubaz

Falubaz nie zamknął składu! Dwa nazwiska na celowniku

Falubaz nie zamknął składu! Dwa nazwiska na celowniku

Na konferencji prasowej poświęconej nowemu sponsorowi klubu, sternik zielonogórzan, Wojciech Domagała przekazał informację, że skład siedmiokrotnych mistrzów Polski nie jest zamknięty.

Grzegorz Leśniak nie może obiecać, że zdążą z wszelkimi modernizacjami na czas

– Na dzień dzisiejszy skład zielonogórskiego klubu nie jest zamknięty. Kwestie zawodnicze i sportowe są nadal otwarte. Jesteśmy w kontakcie z drużyną oraz zarządem Unii Leszno. Jeżeli uda nam się dojść do porozumienia w kwestii dalszej współpracy, to na pewno to zakomunikujemy – mówił Domagała

Nie jest tajemnicą, że Enea Falubaz Zielona Góra walczy o wypożyczenie Maksyma Borowiaka. Utalentowany wychowanek Unii Leszno w poprzednim sezonie pokazał się ze świetnej strony. W kuluarach wiemy, że zielonogórzanie również złożyli zapytanie do Betard Sparta Wrocław o wypożyczenie Francisa Gustsa, ale klub z Zielonej Góry jest jednym z czterech klubów, które ubiegają się o zawodnika.

fot. Marta Astachow

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×