Falstart rzeszowskiej premiery. 0:40 [RELACJA]
![Falstart rzeszowskiej premiery. 0:40 [RELACJA] 1 bstv 1536x162 4 1024x108 1](https://bestspeedwaytv.pl/wp-content/uploads/2021/05/bstv-1536x162-4-1024x108-1.jpeg)
Falstart rzeszowskiej premiery. 0:40 [RELACJA]
W niedzielne południe 06.06 miało być rozegrane spotkanie pomiędzy 7R Stolaro Stal Rzeszów a OK Bedmet Kolejarz Opole. Niestety ze względu na zły stan nawierzchni, najpierw rozpoczęcie meczu zostało przełożone na godz.13, jednak nie przyniosło to efektu w postaci startu pierwszego biegu i sędzia zawodów Jerzy Najwer, ogłosił walkower na korzyść drużyny przyjezdnej 0:40. Kuriozalności sytuacji dodaje fakt, że wszystko to odbyło się w pięknych okolicznościach słonecznej aury.
O komentarz do tej sytuacji na antenie stacji telewizyjnej, został poproszony menedżer drużyny OK Bedmet Kolejarz Opole Piotr Mikołajczak:
„- Przyjechałem na stadion przed godziną 8, wyglądało to z rana całkiem nieźle, natomiast wejście w drugi łuk na szerokości 2 metrów niestety było takie przyczepne. Była plastelina, a dalej było twardo. Jury podjęło decyzje o doprowadzeniu tego toru, tak żeby było równo na całej szerokości. Chcieliśmy pojechać, nawet kosztem przesunięcia zawodów. Gospodarze czynili starania żeby to doprowadzić.”
#DrugajestEkstra
Foto: facebook Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe
- Żużel. Krzysztof Sadurski o powodach zmiany barw klubowych
- Żużel. Pres Toruń znów na szczycie? Te dane mogą zwiastować powtórkę bolesnej historii
- Żużel. Zmarzlik i Plebiscyt Sportowy. Ten werdykt mówi więcej, niż się wydaje
- Żużel. Bohater PRES Toruń już trenuje! Duńczyk znów będzie brylował w PGE Ekstralidze?
- Żużel. Unia Leszno odkrywa karty. Sparingi z gigantami i data Memoriału już znane