Żużel - Best Speedway Tv

Prezentacja zespołu ebebe PSŻ Poznań na sezon 2023. Zaprezentowano nowy kevlar! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Prezentacja zespołu ebebe PSŻ Poznań na sezon 2023. Zaprezentowano nowy kevlar!

PSŻ Poznań

Prezentacja zespołu ebebe PSŻ Poznań na sezon 2023. Zaprezentowano nowy kevlar!

W nadchodzący wielkanocny weekend ruszy cała żużlowa karuzela w polskich rozgrywkach ligowych. Większość z drużyn zdążyła już zaprezentować swoich zawodników na oficjalnych prezentacjach wraz z nowymi kevlarami jakie będą obowiązywały w tegorocznych zawodach.
galeria 1

Drużyna beniaminka 1. Ligi Żużlowej ebebe PSŻ Poznań w minioną sobotę 01.04 zaprezentowała się szerszej publiczności w dwóch zaplanowanych na ten dzień przez klub wydarzeniach. Najpierw w części bardziej oficjalnej podczas odbywającej się w weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich wystawy Poznań Motor Show 2023, ekipę „Skorpionów” zapowiadał przyjaciel poznańskiego żużla, znany szerszej publice z autorskiej audycji „Mówi się żużel” Jacek Dreczka.


Jako pierwszy na scenę wywołany został menedżer Tomasz Bajerski a za nim zawodnicy ebebe PSŻ Poznań, którzy zgodnie z planem prezentacji zostali przedstawieni w kolejności od formacji młodzieżowej poprzez formację seniorską, kończąc na świeżo wybranym kapitanie drużyny Szwedzie Antonio Lindbaecku. Prowadzący Jacek Dreczka w znanym wszystkim stylu, ucinał krótkie pogawędki z każdym z wcześniej wywoływanych członków drużyny „Skorpionów”, najdłużej oczywiście zatrzymując się przy swoim krajanie z Gorzowa Wlkp. Adrianie Cyferze.

„Żużel jest piękny, tylko kosztuje ogromne pieniądze” – prezes Kolejarza Opole przed sezonem 2023


Po przedstawieniu ludzkich sił ekipy ebebe PSŻ Poznań przyszedł czas na zaprezentowanie kevlaru na sezon 2023. Zrobił on niewątpliwie pozytywne wrażenie wśród zdecydowanej większości obserwatorów i kibiców. Oczywiście niezmienne pozostały żółto-czarne barwy i znane z poprzedniego sezonu białe elementy. Nastąpiło jednak kilka innych zmian, jak chociażby umiejscowienie herbu „Skorpionów”, który powędrował z dużego formatu ze środkowej części tułowia w prawą górną część klatki piersiowej w znacznie mniejszym rozmiarze. Na plecach pod nazwiskiem pojawił się natomiast znany wszystkim Skorpion w żółtym odcieniu koloru.

galeria 2

Na tym oczywiście to nie był koniec medialnego dnia w obozie poznańskich „Skorpionów”. Druga część klubowego wydarzenia „Soboty ze Skorpionami” miała miejsce w poznańskiej galerii Avenida a konkretnie w kawiarni Lulu Cafe Lounge, gdzie w luźniejszej atmosferze nastąpiło spotkanie otwarte z kibicami, które również było prowadzone pod batutą niezawodnego Jacka Dreczki. Nie zabrakło wielu atrakcji oraz konkursów w których oczywiście chodziło o interakcje pomiędzy zawodnikami ebebe PSŻ Poznań oraz ich licznie przybyłymi wiernymi sympatykami. Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na upragnioną inaugurację 1. Ligi Żużlowej, która w przypadku poznańskich „Skorpionów” nastąpi na domowym torze 09.04 o godz. 14:00 a ich przeciwnikiem będzie drużyna Trans MF Landshut Devils.


Foto: Sandra Rejzner

Reklamy

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×