Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Dyrektor sportowy klubu z Torunia komentuje sprawę Emila Sayfutdinowa

Dyrektor sportowy

Autor: Redakcja

Dyrektor sportowy Klubu z Torunia komentuje sprawę Emila Sayfutdinowa

Dyrektor sportowy For Nature Solutions Apatora Toruń zdradził, że zostały podjęte działania, by Emil Sajfutdinow wrócił do ścigania na polskich torach. Brak Emila Sajfutdinowa jest wyraźnie odczuwalny w drużynie z Torunia przy jeżdżących w kratkę kolegów z drużyny m.in. Pawła Przedpełskiego czy Jacka Holdera.

W magazynie PGE Ekstraligi na antenie Eleven Sports 1, więcej powiedział Krzysztof Gałańdziuk, dyrektor sportowy toruńskiego klubu. Prowadzący program Michał Korościel wprost spytał, czy prowadzone są jakieś działania, aby złożyć pozew.

Nie wszystko mogę powiedzieć, ale wiem, że działania są prowadzone. Często rozmawiam z Emilem, jesteśmy w stałym kontakcie. Trzymam kciuki, żeby wrócił. Czy uda się to w tym sezonie? Daj Boże! – powiedział Gałandziuk – Zdecydowanie zrobiłby różnicę i odmieniłby wszystko, zwłaszcza w ostatnich meczach ligowych, ponieważ to absolutny lider. Przy obecnej formie Patryka Dudka oraz Roberta Lamberta i powrocie Emila, słabsze występy mogliby notować Jack Holder lub Paweł Przedpełski, bo Emil by to rekompensował – dodał.

Przy słabszej postawie Jacka Holdera, czy Przedpełskiego na pewno powrót Emila zrobiłby, różnice i pomógł drużynie w lidze. Przypomnijmy, że sprawę postanowił też skierować do sądu Artiom Łaguta, a pisaliśmy o tym TUTAJ.

Drużyna z Torunia ma średni początek sezonu i jak podkreśla pan Krzysztof Gałańdziuk powrót Emila byłby absolutnym wzmocnieniem jego drużyny, która zapewne włączyć mogłaby się w walkę o medal.

fot. Sandra Rejzner

2 odpowiedzi do “Dyrektor sportowy klubu z Torunia komentuje sprawę Emila Sayfutdinowa

  1. Nie dla jakichkolwiek obywateli Rosyjskich. Pozwolicie jednemu to od razu wszystkich trzeba bedzie wpuścić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×