Żużel - Best Speedway Tv

Dwa mecze na zapleczu PGE Ekstraligi przełożone | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dwa mecze na zapleczu PGE Ekstraligi przełożone

PGE Ekstraligi

Dwa mecze na zapleczu PGE Ekstraligi przełożone

Dwa mecze na zapleczu PGE Ekstraligi przełożone. W najnowszym komunikacie Głównej Komisji Sportu Żużlowego poinformowano o zmianie terminu dwóch spotkań w 1. Lidze Żużlowej. Ma to związek z Finałem Drużynowych Mistrzostw Europy, który odbędzie się w 22 kwietnia w niemieckim Stralsund.

Mikkel Michelsen: “Największym problemem był początek meczu”

W terminarzu zaplecza PGE Ekstraligi doszło do zamiany. Mecz ebebe PSŻ Poznań – Orzeł Łódź rozpocznie się w sobotę, 22 kwietnia o godzinie 16:30. Pierwotny termin wcześniej ustalono na niedzielę, 23 kwietnia. Z kolei dzień później dojdzie do starcia Zdunek Wybrzeża Gdańsk z Enea Falubazem Zielona Góra. Oba zespoły miały zmierzyć się właśnie w sobotnie popołudnie.

Na taką zmianę w planach wpłynął awans Duńczyków do Finału Drużynowych Mistrzostw Europy. Wczoraj o poranku w Pardubicach podopieczni Nickiego Pedersena wywalczyli przepustkę do decydującego turnieju. W składzie reprezentacji z kraju Hamleta znalazł się Rasmus Jensen, zawodnik zielonogórskiego Falubazu. Wielce prawdopodobne, że wystąpi on również w niemieckim finale w najbliższą sobotę, zatem nie mógłby fizycznie stawić się na spotkaniu ligowym w Polsce.

W związku z takim rozwojem sytuacji Enea Falubaz odjedzie swój wyjazdowy mecz w niedzielę, 23 kwietnia o godzinie 14:00. Stacji Canal+ przeprowadzi transmisje z obu spotkań.

fot. Marta Astachow

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×