Dojdzie do wymiany Lebiediew – Przedpełski!?
Dojdzie do wymiany Lebiediew – Przedpełski!?
Ostatnio w środowisku żużlowym dużo mówi się o odejściu Andrzeja Lebiediewa z Cellfast Wilków Krosno, który miałby znaleźć sobie klub w PGE Ekstralidze. Jak wiemy, już oficjalnie Wilki nie mają żadnych szans na utrzymanie w elicie, a sam Lebiediew dogadał się co do kontraktu w jednym z klubów ekstraligowych.
Tomasz Dryła nawołuje do zawieszenia Taia Woffindena? Mocne słowa w Magazynie Canal+
Po tym jak włodarze For Nature Solutions Apatora Toruń postanowili odpuścić temat Jasona Doyla, ich oczy skierowały się w kierunku łotewskiego zawodnika, z którym skontaktowali się w sprawie kontraktu i według naszych informacji obie strony doszły do porozumienia i 28-latek będzie reprezentował barwy „Aniołów”. Z kolei w jego miejsce do Krosna przyjdzie Paweł Przedpełski, a więc dojdzie do wymiany pomiędzy oboma klubami.
Wydaje się również, że obaj zawodnicy skorzystają na transferach. Lebiediew, który ze świetnej strony pokazał się w lidze i cyklu Grand Prix, będzie mógł dalej ścigać się na najwyższym poziomie, natomiast Przedpełski, który nie jedzie w tym roku na swoim poziomie, notując często słabe występy, śladem Przemysław Pawlickiego zejdzie poziom niżej w poszukiwaniu lepszej formy.
MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV
- Żużel. „On chodzi do mediów i płacze”! Kowalski uderza w Cierniaka za kulisami serialu
- Żużel. Tom Brennan po groźnym wypadku w USA! Operacja zakończona sukcesem
- Żużel. Przemysław Pawlicki bezbłędny w Kalifornii! Pokonał Łagutę i Janowskiego
- Żużel. Prezes Włókniarz Częstochowa z dużą szczerością! Nie obiecuje cudów
- Żużel. Patryk Dudek zaskakuje szczerością! „Być dobrym człowiekiem – to ważniejsze niż medale”