Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Dariusz Śledź przed play-offami: Zrealizowaliśmy wszystko, co chcieliśmy

Dariusz Śledź
Fot. Tomasz Hołod

Autor: Sebastian Krauz

Dariusz Śledź przed play-offami: Zrealizowaliśmy wszystko, co chcieliśmy

W niedzielę dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się meczu, pomiędzy rozpędzającą się w ostatnich tygodniach Betard Spartą Wrocław a niezwykle mocnym w tym sezonie, Włókniarzem Częstochowa. Na temat fazy zasadniczej oraz planów na play-offy, wypowiedział się podczas konferencji prasowej Dariusz Śledź, czyli trener ekipy z Wrocławia oraz junior Bartłomiej Kowalski.

19 sierpnia (piątek) odbyła się konferencja prasowa klubu, w której udział wzięli trener Sparty Wrocław, Dariusz Śledź oraz Bartłomiej Kowalski. Uczestnicy odpowiedzieli na pytania m.in. o: treningi przed najbliższym meczem, współpracę z juniorami z zespołu i zestawienie par na pojedynek z „Lwami”.

 Odbył się planowany trening. Wszystko odbyło się zgodnie z planem. Dzisiaj rozkładamy plandekę, bo takie są warunki i zalecenia PGE Ekstraligi także przygotowania zakończyliśmy. Zrealizowaliśmy wszystko, co chcieliśmy  – stwierdził Dariusz Śledź.

Dariusz Śledź
Fot. Paweł Wilczyński

Trener Dariusz Śledź zapewnił również że w meczu wystąpią zarówno Woffinden jak i Janowski, którzy w ostatnim czasie leczyli urazy, a ich występ nie jest zagrożony. Trener gospodarzy pierwszego spotkania przekazał również, że zgodnie w wymogami PGE Ekstraligi na torze została ułożona plandeka, ponieważ prognozy pogody nie są zbyt optymistyczne.

– Staramy sobie pomagać, bo jedziemy drużynowo i wspieramy się w każdym momencie czy to na treningach, czy to na meczach. Nawet jak są zawody młodzieżowe to współpracujemy ze sobą i wymieniamy się jakimiś nowinkami czy to sprzętowymi, czy warunków torowych. Cały czas staramy się, aby wynik był najlepszy – powiedział Bartłomiej Kowalski.

Fot. Tomasz Hołod

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *