Żużel - Best Speedway Tv

Daria Kabała-Malarz: Czy jest szansa, że wrócę do żużla? Szansa zawsze jest | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Daria Kabała-Malarz

Daria Kabała-Malarz: Czy jest szansa, że wrócę do żużla? Szansa zawsze jest

Daria Kabała-Malarz: Czy jest szansa, że wrócę do żużla? Szansa zawsze jest

Daria Kabała-Malarz podbiła serca żużlowych kibiców, oglądających transmisje na kanałach Canal+. Dziennikarka miała i nadal ma szerokie grono zwolenników wśród siedzących przed telewizorem odbiorców, jednak od kilku lat nie zajmuje się już w Canal+ żużlem. Pracuje jedynie przy piłce nożnej. Kilka dni temu gościła w „Parku Maszyn” na Kanale Sportowym i odpowiadała kibicom na nurtujące ich pytania. 

Transfery Żużlowe. Składy 2023

Na samym wstępie Daria Kabała-Malarz przyznała, że nie jest jej dobrze z tym, że nie gości już na spotkaniach żużlowych:

”Zbyt długo nie było mnie w żadnym parku maszyn. Nadal dostaję od kibiców żużlowych wiadomości o tym, że są i pamiętają o mnie”.

Zapytana o to, czy jej zainteresowanie i miłość do żużla nie przeminęły, dała jasno do zrozumienia, że absolutnie nie w tym tkwi powód jej odejścia w całości w stronę piłki:

“Nie mam czasu, ale oglądam. Staram się żużla na żywo oglądać jak najwięcej, ale czego nie dam rady na żywo, oglądam w powtórkach. Weekend nie jest z gumy, jest dużo wydarzeń sportowych w telewizji”.

Jeden z dzwoniących do programu kibiców zapytał o powody odejścia dziennikarki z czarnego sportu. Czy była to jej decyzja, czy też decyzja szefa żużla w Canal+ – Marcina Majewskiego? Daria Kabała-Malarz nie wywołała jednak żadnej sensacji i odpowiedziała najprościej, jak tylko się da – „weekend nie jest z gumy”. Jednocześnie dała kibicom do zrozumienia, że szansa na jej powrót, choć nadal istnieje, to jest bardzo mała.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – Kliknij TUTAJ

“Pewne wydarzenia sportowe, dla mnie przede wszystkim te piłkarskie, nakładają się na siebie. Jak już mówiłam, weekend nie jest z gumy. Więc te grafikowe sprawy, zwłaszcza niedzielne, sprawiły, że w pewnym momencie musiałam przejść bardziej w stronę piłki. Czy jest szansa, że wrócę do żużla? Szansa zawsze jest. Czy ona jest duża? Tak pewnie średnio”.

Fani żużla muszą więc najwidoczniej pogodzić się z tym, że Daria Kabała-Malarz nie prędko wróci do swojej pracy w żużlu. Choć prywatnie dziennikarka nadal żyje tym sportem, to zawodowo zwyczajnie nie ma na niego czasu. 

fot. Natalia Gotter

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×