Żużel - Best Speedway Tv

Daniel Kaczmarek o powodzie lepszej formy -"Wprowadziliśmy zmiany w warsztacie, ale zostawię to dla siebie" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Daniel Kaczmarek o powodzie lepszej formy -“Wprowadziliśmy zmiany w warsztacie, ale zostawię to dla siebie”

żużel w sobotę

Daniel Kaczmarek o powodzie lepszej formy -“Wprowadziliśmy zmiany w warsztacie, ale zostawię to dla siebie”

W trakcie sobotniego meczu 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Wybrzeżem Gdańsk, a ROW-em Rybnik, Daniel Kaczmarek wypowiedział się na temat swojej dobrej dyspozycji. Krajowy lider drużyny z Gdańska w ostatnich trzech spotkaniach prezentował się bardzo dobrze, zdobywając trzykrotnie dwucyfrowe liczby punktów.

Tauron Włókniarz wyrwał zwycięstwo w Toruniu [RELACJA]

Podczas wywiadu dla Canal+ po 2 wyścigu, Polak zapytany został o to, co spowodowało, jego lepszą formę, względem początku sezonu. Kaczmarek odpowiedział, że pierwsze dwa mecze były fatalne i dopiero od 3 spotkań zaczęło iść lepiej. Jako powód swojej lepszej dyspozycji zawodnik wskazał zmiany, jakie wprowadził w warsztacie i obecność Macieja Jądera, trenera Kolejarza Rawicz, w jego boksie. Podziękował on też prezesowi rawickiej ekipy, Sławomirowi Knopowi, za udostępnienie szkoleniowca.

“Pierwsze dwa mecze mi nie wyszły, od trzeciego już zaczęło być lepiej. Wprowadziliśmy zmiany w warsztacie, ale zostawię to dla siebie. Ale też od pewnego czasu jeździ ze mną Maciej Jąder i widać, że to bardzo mi sprzyja, za co prezesowi Kolejarza Rawicz Sławkowi Knopowi, za udostępnienie swojego trenera” – mówił Daniel Kaczmarek w wywiadzie dla Canal+.

Dla Daniela Kaczmarka ten sezon jest powrotem na drugi poziom rozgrywek w Polsce, po dobrym roku w 2. Lidze Żużlowej, w której był trzecim najlepszym zawodnikiem. Na tę chwilę Kaczmarek wykręcił średnią 1,565, jednak jeśli utrzyma on swoją obecną dyspozycję na pewno ulegnie ona poprawię.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×