Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Artykuły

Co słychać u kibiców w Zielonej Górze? Jakie są Ich nastroje na chwilę przed inarguracją sezonu?

Co słychać u kibiców w Zielonej Górze? Jakie są Ich nastroje na chwilę przed inarguracją sezonu?

Autor: Redakcja

Oceń Wpis
bstv
Co słychać u kibiców w Zielonej Górze? Jakie są Ich nastroje na chwilę przed inarguracją sezonu? 3

Co słychać u kibiców w Zielonej Górze? Jakie są Ich nastroje na chwilę przed inauguracją sezonu?

Wielu ekspertów uważa, że w sezonie 2021 drużyna Falubazu Zielona Góra mocno się osłabiła, przypominamy, że z drużyny odeszli między innymi Martin Vaculik czy Michael Jepsen Jensen. Tamtejsi juniorzy Mateusz Tonder, Norbert Krakowiak i Damian Pawliczak ukończyli wiek juniora. Co zatem idzie w drużynie doszło do wielu zmian, do kluby przyszli między innymi Max Fricke, Matej Zagar, a formacje juniorską będą tworzyć wychowankowie. Trio Jakub Osyczka, Fabian Ragus i Nile Tufft.
Co na to wszystko miejscowi kibice? Jakie są Ich nastroje? Fani z Winnego Grodu są podzieleni, u części słyszymy, że nie liczą na wyższe miejsce w tabeli niż piąte. A nie którzy jednak bardzo wierzą w swoją drużynę i czekają na niespodziankę i pozytywne zaskoczenie. Nikt jednak nie zakłada najgorszego scenariusza, spadku drużyny do niższej ligi. Jak poradzą sobie juniorzy? To chyba najczęściej zadawane pytanie wśród kibiców. Czy dadzą radę dowieść przekazaną im pałeczkę po Norbercie Krakowiaku czy Mateuszu Tonderze? Trzeba przyznać że ta dwójka razem z Damianem Pawliczakiem postawiła młodszym kolegą z drużyny wysoko poprzeczkę, ale juniorzy Falubazu, są nastawieni na walkę na torze i zapewniają, że nie będą ”chłopcami do bicia”.
Jak zatem poradzi sobie Falubaz Zielona Góra? Które miejsce zajmie po rundzie zasadniczej? Tego wszystkiego dowiemy się już wkrótce, nie skazujmy tej drużyny od razu na porażkę. Mają bardzo ambitny skład, który bardzo ciężko trenuję, przed pierwszym spotkaniem w Toruniu. W drużynie wszyscy optymistycznie patrzą w kierunku nadchodzącego sezonu. Żużel jest sportem bardzo nieprzewidywalnym i już wiele razy drużyna, która była skazywana na porażki, pozytywnie nas zaskakiwała. A więc wszystko zweryfikuję walka na torze.

fot. Sonia Kaps

baner 1200 200
Co słychać u kibiców w Zielonej Górze? Jakie są Ich nastroje na chwilę przed inarguracją sezonu? 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×