Żużel - Best Speedway Tv

Chris Harris uzupełnił skład Slangerup Speedway | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chris Harris uzupełnił skład Slangerup Speedway

Chris Harris
Spis treści

Chris Harris uzupełnił skład Slangerup Speedway

39-letni Brytyjczyk podpisał kontrakt na starty w Slangerup, i będzie to kolejny klub, po Peterborough Panthers, Berwick Bandits i PSŻ Poznań, który „Bomber” będzie reprezentował w 2022 roku. W minionym sezonie Harris został między innymi mistrzem Wielkiej Brytanii z ekipą Panter, które w tym roku będą chciały obronić tytuł.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani zamknięciem przyszłorocznego składu. Chris to doświadczony żużlowiec i jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że mamy go w zespole. Wydaje się, że skompletowaliśmy mocny skład, który powalczy o najwyższe cele w przyszłym roku.” – czytamy w mediach społecznościowych ekipy Slangerup.

Skład drużyny na sezon 2022: Michael Jepsen Jensen, Mikkel Michelsen, Chris Harris, Jonas Seifert-Salk, Andreas Lyager, Kenneth Hansen, Timi Salonen, Silas Hoegh, William Drejer i Patrick Skaarup.

fot. fb/ peterboroughspeedway

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×