Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Cellfast Wilki Krosno w pogoni za kolejnym porozumieniem! Jonas Seifert Salk zostanie zawodnikiem klubu z Legionów!?

Cellfast Wilki Krosno
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Krzysztof Choroszy

Cellfast Wilki Krosno w pogoni za kolejnym porozumieniem! Jonas Seifert Salk zostanie zawodnikiem klubu z Legionów!?

Działania na rynku transferowym Wilków Krosno idą w najlepsze. Spadkowicz z PGE Ekstraligi zawarł już oficjalny prekontrakt z Norbertem Krakowiakiem, a także porozumiał się z zawodnikiem ROW-u, Patrykiem Wojdyło. Teraz są bardzo bliscy porozumienia z innym żużlowcem.

Jest nim Duńczyk, który w minionym sezonie reprezentował barwy PSŻ-u Poznań, a mianowicie Jonas Seifert-Salk. Miałby on jeździć na pozycji zawodnika do lat 24 w składzie krośnieńskiej drużyny, o którą będzie walczył z Marko Lewishynem, a jeden z nich uda się na wypożyczenie do innego klubu. Przed przypieczętowaniem transferu Seiferta-Salka Wilki będą obserwować sytuację na rynku i wtedy ostatecznie podejmą decyzję, czy zostanie on ich zawodnikiem.

Dla 23-latka minony sezon był bardzo udany. Duńczyka można nazwać jednym z liderów zespołu z Poznania, a w wielu spotkaniach przywoził on dwucyfrowe liczby punktów. Wiele osób spodziewało się, że na zawodnika skusi się któryś z zespołów PGE Ekstraligi. W obliczu braku chętnych stało się inaczej i Jonas Seifert-Salk zostanie w 1. Lidze Żużlowej.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *