Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Browary Perła sponsorem głównym Motoru Lublin

Motoru Lublin
fot. Motor Lublin

Autor: Patrycja Kowalczuk

Oceń Wpis

Browary Perła sponsorem głównym Motoru Lublin

Motor Lublin poinformował, że podpisał nową umowę o współpracy z lubelskim producentem piwa, Perła – Browary Lubelskie S.A. O zawarciu umowy wypowiedział się prezes Zarządu Speedway Lublin S.A – Jakub Kępa:

Kto kapitanem Stali? Zawodnicy na dniach zdecydują

„Zawarcie nowej umowy z Perłą to w pewnym sensie naturalna kolej rzeczy. Browar Perła jako jedna z pierwszych lubelskich firm, jeszcze w 2017 roku, wsparła nas w realizacji marzenia, jakim było przywrócenie świetności żużlowemu Lublinowi. Teraz, gdy to marzenie stało się rzeczywistością, jako mistrz Polski złożyliśmy podpis pod nową umową, której treść uzgadnialiśmy od kilku tygodni. Cieszymy się, że tak rozpoznawalna marka, współpraca z którą od lat przynosi wymierne korzyści obu stronom, pozostaje w gronie naszych partnerów. Jestem przekonany, że także kibice docenią fakt, że w trakcie meczów dostępne będą produkty naszego Głównego Sponsora.

Kilka słów o nowo podpisanej umowie powiedział Dyrektor Generalny Perła – Browary Lubelskie S.A, Andrzej Rutkowski:

„Ubiegłoroczny triumf żużlowców to niewątpliwie jeden z najjaśniejszych momentów lubelskiego sportu. Reaktywowany klub w rekordowym tempie wspiął się na sam szczyt zdobywając mistrzostwo kraju. Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc w osiągnięciu tego sukcesu i chcemy towarzyszyć ekipie i fanom Motoru w walce o kolejne tytuły.  Jak wiadomo Browar Perła współpracuje z wieloma klubami sportowymi z Lubelszczyzny, co niezmiennie pozostaje elementem strategii wsparcia regionu, z którego się wywodzimy i który stanowi najważniejszy rynek zbytu naszych wyrobów. Mogę zdradzić, że podpisana właśnie umowa to największy kontrakt z zakresu sponsoringu sportowego w historii firmy, zwłaszcza, że przy spełnieniu określonych warunków, ulegnie ona automatycznemu przedłużeniu na kolejne sezony.

Ogromna popularność, wręcz moda na speedway w naszym mieście, szczelnie wypełnione trybuny oraz pełne emocji widowiska sportowe tworzą znakomity klimat do promocji naszych produktów. Niezmiernie się cieszę, że w rozpoczynającym się za niecałe dwa miesiące sezonie marka Perła będzie ponownie obecna na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich.”

Reklamy

Browary Perła są kolejnym sponsorem głównym Koziołków w sezonie 2023. Pod koniec zeszłego roku Motor Lublin ogłosił współpracę z Mastermedia Cioczek i Wójciak Sp. J.

fot. Speedway Motor Lublin

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×