Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Bartosz Smektała nie jest zadowolony z debiutu pod Jasną Górą

Bartosz Smektała nie jest zadowolony z debiutu pod Jasną Górą

Autor: Małgorzata Olejniczak

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Bartosz Smektała nie jest zadowolony z debiutu pod Jasną Górą 3

Bartosz Smektała nie jest zadowolony z debiutu pod Jasną Górą

Meczem przeciwko swojej byłej drużynie Unii Leszno Bartosz Smektała zadebiutował w zespole Włókniarza Częstochowa. Nie był to udany debiut Smyka pod Jasną Górą, zawodnik w przywiózł 3 punkty plus bonus w swoich czterech startach, a Włókniarz uległ Bykom 41:49.

Żużlowiec po meczu udzielił krótkiej wypowiedzi dla klubowych mediów na temat swojego pierwszego występu z Lwem na kevlarze.

“Zdecydowanie chciałem pojechać lepiej. Pojechałem dzisiaj bardzo słabo, dwa razy przyjechałem czwarty, nie przywożąc żadnego punktu. Nie na takie wyniki pracowałem całą zimę i nie po to przychodziłem do tego klubu, żeby takie wyniki robić. Mieliśmy dzisiaj ciężko, bo jechaliśmy pierwszy mecz. Drużyna, która do nas przyjechała miała już za sobą pierwsze spotkanie, co za tym idzie mogła wyciągnąć z niego wnioski. Wiadomo, jechaliśmy sparingi, treningi, ale Ekstraliga rządzi się swoimi prawami i to jest tak naprawdę najlepszy sprawdzian. Na pewno boli to, że na swoim torze się przegrywa. To jest największy strzał w kolano, jeśli chodzi o drużynę. Jeśli zaś chodzi o mnie, to muszę dużo rzeczy pozmieniać, bo to co jest nie funkcjonuje”.

“Miałem całą zimę żeby się przyzwyczaić do tego że jestem w nowej drużynie. Wszyscy tutaj bardzo dobrze mnie przyjęli, widzę, że darzą mnie zaufaniem, które jest potrzebne żeby się rozwijać i być dobrym zawodnikiem. Chciałem to wykorzystać, chciałem się pokazać z lepszej strony. Tak słabego swojego wyniku w Częstochowie nie pamiętam, także jest jeszcze trochę pracy”. – dodał zawodnik.

fot. Włókniarz Częstochowa YouTube

źródło: Włókniarz Częstochowa YouTube

baner 1200 200
Bartosz Smektała nie jest zadowolony z debiutu pod Jasną Górą 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×