Żużel - Best Speedway Tv

Bartłomiej Kowalski znowu na ustach kibiców! Zawodnik odpowiada na zaczepki kibiców! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Bartłomiej Kowalski

Bartłomiej Kowalski znowu na ustach kibiców! Zawodnik odpowiada na zaczepki kibiców!

Bartłomiej Kowalski znowu na ustach kibiców! Zawodnik odpowiada na zaczepki kibiców!

W niedzielnym meczu gorzowianie pokonali Spartę 52:38. Bartłomiej Kowalski do dorobku zespołu dołożył 7 punktów i 3 bonusy. Jednak w tym meczu nie chodziło o to, ile punktów zdobył młodzieżowiec z Wrocławia, a zupełnie o co innego.

W mieście nad Wartą chyba nie było nigdy takiego zawodnika, który był tak mocno wygwizdany i obrzucony różnymi epitetami, ale jak to się mówi: nie ma skutku bez przyczyny. Kowalski zraził kibiców do siebie, kiedy to zimą wybrał klub z Wrocławia, mimo że był dogadany z włodarzami z Gorzowa. Fani czarnego sportu mają dobrą pamięć. Już na prezentacji niedoszły zawodnik gorzowskiej Stali otrzymał porcję gwizdów. A w 6 gonitwie dnia, kiedy Bartek upadł na tor, kibice Stali Gorzów głośno skandowali wypier…… Żużlowiec z Wrocławia niezbyt się tym przejął, bo w swoim ostatnim biegu ostentacyjnie zrobił kółko wokół stadionu. Niby podjechał do kibiców Sparty, aby im podziękować za doping, jednak punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.


20-latek na Instagramie udostępnił materiały, w których jest oczerniany przez kibiców. Jednak to nie wszystko, w odpowiedzi na te zaczepki Kowalski dodał filmik z tiktoka, na którym ktoś mówi: –„ Dziękuje, do widzenia, do zobaczenia. Odpier… się ode mnie, żegnam”

Kiedyś Witold Skrzydlewski w magazynie żużlowym na naszym kanale powiedział, że sami robimy z tej dyscypliny cyrk objazdowy. I miał rację. Niestety żyjemy w takich czasach, że hejt jest na porządku dziennym. Oczywiście nie popieramy tego typu zachowań jakie miały miejsce. Absolutnie nie nawołujemy do hejtu! Żużlowcy jednak muszą też liczyć się z tym, że prowokowanie nie zawsze dobrze się kończy, a wręcz nakręca całą spiralę. Warto zastanowić się nad tym. 

fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

×