Żużel - Best Speedway Tv

Bartłomiej Kowalski o debiucie dla Betard Sparty Wrocław | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bartłomiej Kowalski o debiucie dla Betard Sparty Wrocław

Kowalski

Bartłomiej Kowalski o debiucie dla Betard Sparty Wrocław

W spotkaniu kończącym 1. kolejkę PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław podejmuje na Stadionie Olimpijskim zespół For Nature Solutions Apator Toruń. Swój ligowy debiut dla gospodarzy zaliczył Bartłomiej Kowalski. Młodzieżowiec na antenie Canal+Sports 5 skomentował swój inauguracyjny bieg.

Kowalski
Bartłomiej Kowalski o debiucie dla Betard Sparty Wrocław 2

W wyścigu juniorskim gospodarze pokonali rywali z Torunia w stosunku 5:1. Dobry start zaliczył Denis Zieliński, lecz nie zdołał utrzymać pozycji. Na dystansie minęli go Bartłomiej Kowalski i Michał Curzytek , który pewnie pomknęli do mety po podwójne zwycięstwo. W przerwie w wywiadzie telewizyjnym nowy nabytek Betard Sparty Wrocław podsumował wydarzenia w tej gonitwie.

– To był mój pierwszy bieg w życiu we Wrocławiu, nie tylko w tych barwach. Na pewno czuć mega atmosferę wśród kibiców, których jest bardzo dużo. Ten stadion robi na mnie duże wrażenie. Bardzo się cieszę, że udało mi się tak zadebiutować w lidze w barwach Betard Sparty Wrocław – powiedział Bartłomiej Kowalski.

– Przed biegiem byłem napompowany. Na pewno ciśnienie zeszło, ale trzeba mieć głowę gotową i się skupiać – dodał młodzieżowiec wrocławskiej Sparty.

Fot. Łukasz Wilk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×