Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Antonio Lindbaeck przebywa w lecznicy i myśli o powrocie do żużla

Antonio Lindbaeck

Antonio Lindbaeck przebywa w lecznicy i myśli o powrocie do żużla

W połowie lutego były uczestnik cyklu Speedway Grand Prix i reprezentant Szwecji został zawieszony przez Start Gniezno, a Masarna Avesta zerwała z nim kontrakt. Powodem takich decyzji jest podejrzenie jakoby Antonio Lindbaeck ponownie prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

Według informacji podanych przez Avesta Tidning Szwed znajduje się obecnie w lecznicy, gdzie uczęszcza do psychologa i na spotkania anonimowych alkoholików. Podobno czuje się już lepiej i chce wrócić do żużla.

„Wciąż jest tylko podejrzanym, nie skazanym. Celem jest sprowadzenie Antonio z powrotem do żużla a najlepiej do Masarny, ponieważ nie wyobrażam sobie, by Antonio i Philip jeździli dla różnych klubów” – mówi dla szwedzkiej gazety Tomas Hellstroem, menadżerem Antonio Lindbaecka i Philipa Hellstroema Baengsa.

Obecna sytuacja Antonio nie wygląda najlepiej, Szwed raczej nie powinien nastawiać się na jazdę dla Masarny Avesty. W Starcie Gniezno został jedynie zawieszony, ale tam bez dobrego przygotowania do sezonu będzie mu ciężko wywalczyć miejsce w składzie, więc jedyne, co mu pozostaje to starty dla duńskiego Region Varde Elitesport. Nadzieją Lindbecka jest jednak to, że menadżer pomoże mu w powrocie do Avesty. Tomas Hellstroem nie wyklucza też zmiany barw przez Antonio i Philipa, aby obaj zawodnicy mogli startować w jednym klubie. Warto jednak przypomnieć, że 3-krotnego zwycięzcę rund Grand Prix mogą czekać również konsekwencje prawne, bo jeżeli informacje o prowadzeniu pod wpływem alkoholu się potwierdzą, to nie byłby to pierwszy taki wybryk Lindbaecka.

fot. Natalia Gotter

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×