Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Andrzej Lebiediew odejdzie z Wilków Krosno!?

Andrzej Lebiediew
Fot. Własna

Autor: Krzysztof Choroszy

Andrzej Lebiediew odejdzie z Wilków Krosno!?

Sytuacja w Krośnie jest już niemalże przesadzona. Wilki Krosno są prawie pewne spadku z Ekstraligi, a ocalić zespół może jedynie cud. Drużyna z Podkarpacia musiałaby wygrać swój następny mecz w Toruniu z miejscowym Apatorem, co w obliczu formy zawodników z Krosna brzmi nierealnie.

Przy scenariuszu spadku z ligi komplikuję się przyszłoroczna sytuacja kadrowa Wilków. Pewne jest to, że zespół opuścić ma jej lider, Jayson Doyle, a teraz do Australijczyka może dołączyć Andrzej Lebiediew, który może zaliczyć ten sezon do całkiem udanych i na pewno będzie dążył do tego, aby w najlepszej żużlowej lidze świata pozostać.

Przemysław Pawlicki o szansach na występ w DPŚ “Jestem gotowy, a co będzie to zobaczymy”

W wywiadzie dla naszej redakcji, którego Łotysz udzielił po domowym spotkaniu z Motorem Lublin, zapytany został on o swoją przyszłość w Wilkach Krosno. 29-latek odpowiedział, że obecnie skupia się on na bieżącym sezonie, a sprawy kontraktowe zostawia on na później. Lebiediew mówił również, że cieszy go jego status wśród kibiców z Krosna, a także, że jest zadowolony z bycia w tej chwili w klubie z Krosna.

„Jestem tu teraz, koncentruje się na tym sezonie i w ogóle nie zaglądam do przyszłości. Miło to słyszeć, że jestem lubiany tutaj i ja lubię to miasto, ten tor, tych kibiców i cieszę się swoją obecnością w tym klubie i jedziemy do końca” – mówił Andrzej Lebiediew.

Wypowiedź Łotysza na temat swojej przyszłości była nieco wymijającą, co może być sygnałem, na chęci pozostania zawodnika w elicie. Sam Lebiediew w poprzednich latach mówił, że jego celem jest jazda w najwyższej klasie rozgrywkowej, a na jego usługi prawdopodobnie znalazłby się chętny.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×