Żużel - Best Speedway Tv

Andrzej Lebiediew o roli kapitana w Krośnie | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Andrzej Lebiediew

Andrzej Lebiediew o roli kapitana w Krośnie

Andrzej Lebiediew o roli kapitana w Krośnie

Kolejnym gościem magazynu Best Speedway TV był Andrzej Lebiediew. Łotysz wypowiedział się w kwestii roli kapitana, którą dzierży od przyjścia do Krosna i nie ulegnie to zmianie w zbliżającym się sezonie 2023.

Janusz Kołodziej o współpracy z tunerami

Za Andrzejem Lebiediew bardzo udany sezon, w którym był najskuteczniejszym zawodnikiem Wilków Krosno, które uzyskało awans do PGE Ekstraligi. Kapitan beniaminka wystąpił w ubiegłym roku w 18 spotkaniach i 91 biegach, zdobył 216 punktów wraz z bonusami co dało mu średnią 2,374 i miano najlepszego zawodnika 1 ligi pod względem średniej biegowej. Ostatnio był gościem magazynu Best Speedway TV gdzie opowiedział o roli kapitana, którą posiada od 2021 roku.

– W ogóle nie czuje przy tym obciążenia zawsze staram się być z drużyną, zawsze staram się być komunikacyjny z każdym, żeby tam komunikacja wewnątrz zespołu była dobra i staram się po prostu być dobrym duchem tego zespołu i ja siebie nie nominowałem w tym wszystkim, ale jak zarządowi, zawodnikom to odpowiada to dla mnie też nie jest problem.

Cellfast Wilki Krosno sezon rozpoczną wyjazdowym spotkaniem z drużyną tak jak Krośnianie skazywaną na walkę o utrzymanie czyli Unią Leszno. Kibice z Krosna na pewno liczą na dobry wynik swojej drużyny, której jednym z liderów ma być ich kapitan Andrzej Lebiediew.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

fot. Sonia Kaps

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×