Żużel - Best Speedway Tv

Adrian Miedziński już w domu! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Adrian Miedziński już w domu!

Adrian Miedziński już w domu!

26.08 doszło do fatalnego wypadku podczas meczu Stelmetu Falubazu Zielonej Góry z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. W wyniku zdarzenia ucierpiał Adrian Miedziński i Max Fricke. Zawodnik bydgoskiej Polonii bardzo długo przebywał w szpitalach. Jednakże obecnie wrócił do domu i ma się co raz lepiej.

Wielu fanów czarnego sportu czekało na tę informację. Zawodnik Abramczyk Polonii Bydgoszcz, Adrian Miedziński, wrócił do domu. Jego stan zdrowia uległ znacznej poprawie i mógł opuścić już szpital w Toruniu. Wszelkie rokowania są bardzo pozytywne, a samemu żużlowcowi dopisuje humor. Na dodatek jak wynika z informacji podanej w mediach społecznościowych Polonii popularny Miedziak stęsknił się bardzo za swoim klubem.

Wspaniałe wiadomości! Adrian Miedziński opuścił toruński szpital i jest już w domu! Wszystko zmierza w dobrym kierunku! Rozmawialiśmy z Adrianem i zapowiedział, że niebawem wpada na kawę 🙂

Mówiliśmy, że twardziel? 😊

Adrianowi życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił. Oby jak najmniej tego typu sytuacji w przyszłości.

Król Leon Madsen! Duńczyk Indywidualnym Mistrzem Europy 2022! Janusz Kołodziej ze srebrnym medalem! Ogromny niedosyt w Pardubicach

fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×