Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Andrzej Lebiediew mówi „do zobaczenia” Wilkom

Andrzej Lebiediew
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Jakub Bielak

Andrzej Lebiediew mówi „do zobaczenia” Wilkom

Cellfast Wilki Krosno nie zdołały utrzymać się w PGE Ekstralidze w sezonie 2023. Krośnianie powalczyli i wygrali parę spotkań, jednak było to zbyt mało, by pozostać w elicie. W klubie dojdzie rzecz jasna do paru zmian przed nowym sezonem. Jedną z nich jest odejście dotychczasowego kapitana, Andrzeja Lebiediewa.

Łotysz najprawdopodobniej zasili szeregi Fogo Unii Leszno. Tego jednak oficjalnie dowiemy się już w trakcie najbliższych dwóch tygodni, kiedy to otwarte będzie okno transferowe, a kluby będą ogłaszały swoje kadry na sezon 2024. Andrzej Lebiediew ma ambicje, żeby jeździć z najlepszymi, więc odejście ze spadającego z powrotem do 1. Ligi klubu z Krosna było w jego przypadku koniecznością.

Nie jest jednak tajemnicą, że 29-latek zadomowił się w drużynie Wilków. Stał się również ulubieńcem miejscowej publiczności. W związku z tym tuż przed otwarciem okna transferowego żużlowiec odwiedził siedzibę krośnieńskiego klubu i pożegnał się z prezesem Grzegorzem Leśniakiem. W mediach społecznościowych napisano, że obie strony powiedziały sobie „do zobaczenia”.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *