Aktualności/Turnieje Indywidualne

1. Runda Pucharu Ekstraligi 85-140CC – [WYNIKI]

Pucharu Ekstraligi

Autor: Wojciech Kamiński

W Bydgoszczy na minitorze rozegrana została 1. runda Pucharu Ekstraligi na motocyklach o pojemności 85-140CC. Ciekawostką jest to, że od tego roku górna granica pojemności została zwiększona z 125 do 140 centymetrów sześciennych oraz obowiązuje zakaz używania silników na metanol. Formalnym organizatorem tych zawodów jest GKM Grudziądz, który z uwagi na brak wychowanków i posiadania licencji pozwalającej tylko na treningi organizuje zawody w porozumieniu z bydgoską Polonią.

Ostra jazda Zmarzlika i gwizdy z wyzwiskami na Jancarzu!

Końcowy wynik zawodów rozstrzygnął bieg finałowy, w którym wystąpili: Mieszko Mudło, Marcel Chylarecki, Jakub Plutowski i William Forstner. W finałowym starciu pierwsze dwa miejsca przypadły reprezentantom gospodarzy, najlepszy był Mieszko Mudło, który był bezbłędny tego dnia i dzięki wygranej w finale wygrał całe zawody. Na drugim stopniu podium stanął Jakub Plutowski, a na trzecim miejscu uplasował się Marcel Chylarecki z Włokniarza Częstochowa, czwarta lokata przypadła dla William`a Forstner`a reprezentującego Wawrów Stal Gorzów.