Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Zawodnik Włókniarza potrącony przez samochód podczas treningu na rowerze! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Zawodnik Włókniarza potrącony przez samochód podczas treningu na rowerze!

Żużel

Żużel. Zawodnik Włókniarza potrącony przez samochód podczas treningu na rowerze!

Jutro odbędą się rewanżowe spotkania w PGE Ekstralidze. Zawodnik Tauron Włókniarza Częstochowa, Leon Madsen postanowił wybrać się na przejażdżkę rowerem, podczas której został potrącony przez samochód.

Włókniarz kontra osłabiona Stal: Czy to pewna wygrana

Kapitan Tauron Włókniarz Częstochowy i aktualny Wicemistrz Świata postanowił wybrać się na trening rowerowy. Niestety nie będzie go dobrze wspominał, bowiem jak poinformował, został on potrącony przez samochód, o tym oznajmił na swoim Instagramie. Do zdarzenia doszło w Gdynii – “Dzięki ślepemu kierowcy idiocie, który właśnie we mnie wjechał. Nie tak chciałem zakończyć dzisiejszy trening” – pisze Madsen na swoim Instagramie.

Na szczęście Duńczykowi nic poważnego się nie stało. Na jego ciele widać znaki po potrąceniu. Warto zaznaczyć, że “Lwy” jutro zmierzą się przed własną publicznością z ebut.pl Stalą Gorzów.

Żużel
Fot. Leon Madsen/Instagram

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×