Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Zawodnik ma zielone światło na opuszczenie klubu! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Zawodnik ma zielone światło na opuszczenie klubu!

żużel

Żużel. Zawodnik ma zielone światło na opuszczenie klubu!

Prezes Marcin Murawski w speedway+ wyjawił , że Norbert Krakowiak otrzymał od nich zielone światło i prawdopodobnie uda się na wypożyczenie do innego klubu.

Kędziora skomentował starcie swoich liderów: Naszym zadaniem jest ugasić ten pożar

Grudziądzanie w najbliższą niedzielę wybiorą się do Krosna na bardzo ważny mecz jeżeli chcą liczyć się w utrzymaniu, przegrana bardzo skomplikuje ich sytuacje. W składzie awizowanym na to spotkanie pojawił się Wadim Tarasienko. Zespół do tego pojedynku będzie trenował na podobnym torze w Rzeszowie.

– Rozmawialiśmy z Norbertem właśnie przed momentem, iż na ten moment prawdopodobnie otrzymał zielone światło do rozmów z innymi klubami. Chcemy trochę rozładować to ciśnienie z drużyny. Zaryzykować i postawić na zawodnika, który jeszcze nie dostał szansy. Po prostu musimy już podejmować takie kroki, aby ratować wynik. Opinie zimą były takie, że stać ten skład na więcej. Cały czas wierzymy, że wydobędziemy więcej z naszych zawodników – powiedział w Speedway+ Marcin Murawski, prezes Zooleszcz GKM Grudziądz.

fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×