Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Wkurzeni kibice w Grudziądzu! 16-latek się tłumaczy

Żużel
Facebook/Kevin Małkiewicz

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Wkurzeni kibice w Grudziądzu! 16-latek się tłumaczy

We wczorajszym meczu PGE Ekstraligi we Wrocławiu, gdzie miejscowa Sparta podejmowała mistrza Polski, Motor Lublin, miał miejsce debiut Kevina Małkiewicza w rozgrywkach ligowych. Wypożyczony z GKM-u Grudziądz młodzieżowiec zdobył też pierwszy punkt w lidze. W związku z jazdą Małkiewicza w barwach Sparty Wrocław wielu kibiców grudziądzan, zaniepokoił fakt, że wypożyczenie może oznaczać przyszły transfer do wrocławskiego klubu.

Falubaz się zbroi. Mają ściągnąć żużlowca mistrzów Polski!

Sam zainteresowany na swoim profilu w mediach społecznościowych poruszył tę kwestię i uspokoił fanów z Grudziądza, że w przyszłym sezonie będzie on zawodnikiem GKM-u, a decyzję o wypożyczeniu podjęli oni wspólnie wraz z Robertem Kościechą i zarządem grudziądzkiego zespołu, aby Kevin mógł zebrać cenne doświadczenie i zyskać szansę jazdy o najważniejsze rozstrzygnięcia w PGE Ekstralidze.

Kevin Małkiewicz jest jednym z najbardziej utalentowanych juniorów ze swojego rocznika, młodzieżowiec jest liderem Nice Cup, a także świetnie prezentuje się w rozgrywkach DMPJ. Jego jazda w lidze u boku mistrzów świata na pewno da mu dużo cennego doświadczenia, które będzie mu potrzebne w dalszym rozwoju swojej kariery.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×