Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Wkurzeni kibice w Grudziądzu! 16-latek się tłumaczy | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Wkurzeni kibice w Grudziądzu! 16-latek się tłumaczy

Żużel

Żużel. Wkurzeni kibice w Grudziądzu! 16-latek się tłumaczy

We wczorajszym meczu PGE Ekstraligi we Wrocławiu, gdzie miejscowa Sparta podejmowała mistrza Polski, Motor Lublin, miał miejsce debiut Kevina Małkiewicza w rozgrywkach ligowych. Wypożyczony z GKM-u Grudziądz młodzieżowiec zdobył też pierwszy punkt w lidze. W związku z jazdą Małkiewicza w barwach Sparty Wrocław wielu kibiców grudziądzan, zaniepokoił fakt, że wypożyczenie może oznaczać przyszły transfer do wrocławskiego klubu.

Falubaz się zbroi. Mają ściągnąć żużlowca mistrzów Polski!

Sam zainteresowany na swoim profilu w mediach społecznościowych poruszył tę kwestię i uspokoił fanów z Grudziądza, że w przyszłym sezonie będzie on zawodnikiem GKM-u, a decyzję o wypożyczeniu podjęli oni wspólnie wraz z Robertem Kościechą i zarządem grudziądzkiego zespołu, aby Kevin mógł zebrać cenne doświadczenie i zyskać szansę jazdy o najważniejsze rozstrzygnięcia w PGE Ekstralidze.

Kevin Małkiewicz jest jednym z najbardziej utalentowanych juniorów ze swojego rocznika, młodzieżowiec jest liderem Nice Cup, a także świetnie prezentuje się w rozgrywkach DMPJ. Jego jazda w lidze u boku mistrzów świata na pewno da mu dużo cennego doświadczenia, które będzie mu potrzebne w dalszym rozwoju swojej kariery.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×