Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Metalkas 2. Ekstraliga

Falubaz się zbroi. Mają ściągnąć żużlowca Mistrzów Polski!

Falubaz
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Dawid Ociepa

Falubaz się zbroi. Mają ściągnąć żużlowca mistrzów Polski!

Enea Falubaz Zielona Góra jest zdecydowanym faworytem w wyścigu o awans do PGE Ekstraligi. Pewne jest, że potrzebują wzmocnień, aby mieć większe szansę na korzystny wynik po wejściu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Według naszych informacji takowym ma być aktualny zawodnik Platinum Motoru Lublin – Jarosław Hampel!
Emil Sajfutdinov VS Bartosz Zmarzlik, czyli pojedynek Apatora z Motorem [AWIZOWANE]

O tym, że Jarosław Hampel opuści zespół aktualnych mistrzów Polski, mówi się w środowisku od pewnego czasu. Nazwisko popularnego „Małego” wymieniane było w kontekście transferu do ZOOleszcz GKM-u Grudziądz i Enea Falubazu Zielona Góra. Według naszych ustaleń Jarosław Hampel ma podpisać kontrakt z klubem, który już reprezentował w latach 2013-2017.

Falubaz jest na najlepszej drodze, aby uzyskać upragniony awans do elity. Nic więc dziwnego, że już teraz poszukuje wzmocnień. Władze klubu, nie chcą, aby klub został na lodzie w najlepszej żużlowej lidze świata. Nikt w końcu nie marzy o powtórce wyczynów Arged Malesy Ostrowa Wielkpolskiego z roku 2021.

Karuzela transferowa trwa, a Hampel to nie jest jedyne nazwisko, o którym mówi się w przypadku klubu z Zielonej Góry. Siedmiokrotny mistrz Polski również ma rozmawiać z Nickim Pedersenem i Piotrem Pawlickim. Trudno jednak wyobrażać sobie tych obu zawodników w jednym zespole.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *