Przejdź do treści
Aktualności/Gdzie oglądać żużel

Żużel w sobotę. Finał IMP na żywo. Mecze żużlowe live

finał IMP na żywo
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Jakub Bielak

Żużel w sobotę. Finał IMP na żywo Mecze żużlowe live

W sobotę czeka na nas wiele żużlowych emocji. Relacje LIVE z dwóch meczów Metalkas 2. Ekstraligi oraz 1. finału Indywidualnych Mistrzostw Polski w Łodzi będziecie mogli śledzić na naszym portalu. Szczegóły poniżej.

O 16:30 ruszą dwa spotkania Metalkas 2. Ekstraligi. W pierwszym z nich #OrzechowaOsada PSŻ Poznań podejmie Cellfast Wilki Krosno. Równolegle Texom Stal Rzeszów zmierzy się z Arged Malesą Ostrów. Oba mecze zapowiadają się niezwykle ciekawie. Jeśli chcecie śledzić je jednocześnie, nie istnieje lepsza opcja niż włączenie relacji na żywo na portalu Best Speedway TV. Mecz PSŻ-u z Wilkami dostępny będzie pod tym linkiem, natomiast Stali z Arged Malesą Ostrów tutaj.

Wieczorem czeka nas z kolei wisienka na torcie żużlowej soboty. Punktualnie o godzinie 19:00 ruszy 1. finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepsi żużlowcy w naszym kraju będą rywalizować na łódzkiej Moto Arenie. Marsz po czwarte już złoto z rzędu rozpocznie Bartosz Zmarzlik, ale na jego potknięcia czeka cała masa chętnych. Mówiąc krótko: będzie się działo. Pierwszy bieg ruszy o 19:00, a najszybsze możliwe aktualizacje będziecie mogli śledzić tutaj.

Żużel w sobotę na żywo

• 19:00 Indywidualne Mistrzostwa Polski w Łodzi

METALKAS 2. Ekstraliga:
• 16:30 – #ORZECHOWAOSADA PSŻ Poznań – Cellfast Wilki Krosno
• 16:30 – TEXOM Stal Rzeszów – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

imp zmarzlik
Fot. Jakub Malec
żużel
Fot. Jakub Malec

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *