Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. „Spoko Ziomki”. Jakub Miśkowiak ocenia kolegów ze swojego nowego zespołu

żużel
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Redakcja

Żużel. „Spoko Ziomki”. Jakub Miśkowiak ocenia kolegów ze swojego nowego zespołu


Jakub Miśkowiak, nowy zawodnik ebut.pl Stali Gorzów, dołączył do drużyny w przerwie między sezonami i szybko zaznajomił się z kolegami z zespołu. Po udziale w obozie w słowackiej Žarnovicy, Miśkowiak opublikował post na swoim profilu w mediach społecznościowych, podkreślając swoje pierwsze doświadczenia z nowym klubem. Na pytanie jednego z kibiców o wrażenia z pierwszego obozu, Miśkowiak odpowiedział pozytywnie, co wzbudziło zainteresowanie wśród fanów.

Jeden z kibiców Stali Gorzów, zapytał nowego zawodnika o jego wrażenia z udziału w obozie oraz o relacje z kolegami z drużyny. Miśkowiak, będący 23-letnim zawodnikiem, był otwarty i podkreślił, że atmosfera była pozytywna, a jego relacje z innymi zawodnikami są dobre.

– I jak wrażenia? Spoko ziomki, co? – zaczepił Czytelnik nowego Stalowca
– Spoko – odpowiedział Miśkowiak, panu Pawłowi

Jakub Miśkowiak dołączył do formacji U24 Stali Gorzów na nadchodzący sezon, co według ekspertów ma znacząco wzmocnić drużynę. Pierwszy mecz Stali Gorzów w PGE Ekstralidze zaplanowano na 14 kwietnia przeciwko Apatorowi Toruń. Zdaniem obserwatorów, obecność Miśkowiaka może przynieść dodatkowe dynamizm i umocnić pozycję drużyny w nadchodzących rozgrywkach.

mistrz świata juniorów
Fot. Kazimierz Kożuch
Miśkowiak
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *