Żużel. Polonia Bydgoszcz ma nowego kapitana. Będzie to jego drugi sezon w klubie
Żużel. Polonia Bydgoszcz ma nowego kapitana. Będzie to jego drugi sezon w klubie
Polonia Bydgoszcz w przyszłym sezonie będzie jeździć w bardzo mocno zmienionym składzie względem tegorocznych rozgrywek. W Bydgoszczy mają nadzieję na to, że mała rewolucja kadrowa przyniesie efekt w postaci awansu do PGE Ekstraligi.
Dzisiaj bydgoszczanie poinformowali o kolejnej zmianie w szeregach nowego zespołu. Dotychczas nie wiedzieliśmy, kto będzie pełnił rolę kapitana zespołu z Bydgoszczy. Ostatecznie padło na Mateusza Szczepaniaka. 36-latek do Polonii trafił w trakcie minionego sezonu na zasadzie wypożyczenia z GKM-u Grudziądz. Polak zdecydował się pozostać na kolejny sezon nad Brdą, a teraz poprowadzi zespół do walki o awans.
W minionej kampanii Szczepaniak osiągnął średnią na poziomie 1,565. Był on solidnym punktem swojego zespołu, który pozwolił mu się odbudować po niewywalczeniu miejsca w ekstraligowej ekipie. Może on się odwdzięczyć za to, wywalczając awans razem z zespołem, który ma potencjał na walkę o coś więcej. Barwy Polonii będą bowiem reprezentować Kai Huckenbeck, Andreas Lyager, Tim Soerensen, Krzysztof Buczkowski.


Magazyn Żużlowy Best Speedway TV
- Żużel. Krzysztof Sadurski o powodach zmiany barw klubowych
- Żużel. Pres Toruń znów na szczycie? Te dane mogą zwiastować powtórkę bolesnej historii
- Żużel. Zmarzlik i Plebiscyt Sportowy. Ten werdykt mówi więcej, niż się wydaje
- Żużel. Bohater PRES Toruń już trenuje! Duńczyk znów będzie brylował w PGE Ekstralidze?
- Żużel. Unia Leszno odkrywa karty. Sparingi z gigantami i data Memoriału już znane
Dobra decyzja.