Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Ostrovia organizuje specjalny dzień dla swoich kibiców. W planie mecz towarzyski z mistrzem Polski i nie tylko

Żużel
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Ostrovia organizuje specjalny dzień dla swoich kibiców. W planie mecz towarzyski z mistrzem Polski i nie tylko

Już za nieco ponad miesiąc na polskich torach będą rozgrywane pierwsze mecze towarzyskie i inne zawody indywidualne. Na 20 marca Arged Malesa Ostrów zaplanowała wyjątkowy dzień dla swoich kibiców. Będą oni mogli wziąć udział w prezentacji zespołu, obejrzeć pierwszy sparing swojej drużyny z bardzo mocnym rywalem, a także pomóc w bardzo szczytnej akcji.

Na kibiców z Ostrowa Wielkopolskiego będzie czekała masa atrakcji. Pierwszy raz w 2024 roku będą mogli oni zobaczyć żużlowe ściganie na Stadionie Miejskim i to nie z byle jaką drużyną. Arged Malesa podejmie bowiem zespół drużynowych mistrzów naszego kraju Platinum Motor Lublin. Prócz meczu towarzyskiego fanów czeka również przedsezonowa prezentacja drużyny. Kibice Ostrovii będą mogli również zaangażować się w pomoc, oddając krew w ramach II Edycji akcji „Oddaj krew z TŻ Ostrovią”. Cała impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek.

Ostrowska Arged Malesa ma bardzo mocny zespół i jest jednym z kandydatów do tego, aby zwyciężyć w rozgrywkach Metalkas 2. Ekstraligi, czym zapewniliby sobie awans do elity. Już na początku ostrowian czeka bardzo mocne starcie, bowiem 14 kwietnia pojadą oni do Bydgoszczy, gdzie zmierzą się z kolejnym faworytem do awansu do PGE Ekstraligi. Jak poradzi sobie Ostrovia w tegorocznych rozgrywkach na zapleczu elity? Przekonamy się w trakcie trwania kampanii, do której początku powoli się zbliżamy.

MAAS 170923 19 1
Fot. Marta Astachow
351472896 794961435554220 8571173900302435549 n
Fot. Sonia Kaps

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *