Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Mecz w Bydgoszczy odwołany! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Mecz w Bydgoszczy odwołany!

Żużel

Żużel. Mecz w Bydgoszczy odwołany!

Po ponad godzinie oczekiwań, kibice zgromadzeni na stadionie w Bydgoszczy otrzymali informację, że dzisiaj zawodnicy na torze się nie pojawią. Powodem odwołania meczu 5. kolejki 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz i Zdunek Wybrzeżem Gdańsk był zły stan nawierzchni toru.

Żużel. Wrocławski dream team znów pokaże moc? Betard Sparta Wrocław – ebut.pl Stal Gorzów [ZAPOWIEDŹ]

Problematyczne było wejście w drugi wiraż, które było przemoczone pod wpływem opadów deszczu. Próbowano jakoś temu zaradzić, ponieważ tamto miejsce ubijano. Niestety, to na nic się nie zdało, gdyż zawodnicy obu drużyn nie chciało pojawić się na torze.

W porównaniu do wczorajszego spotkania między Arged Malesą Ostrowem Wielkopolskim i H.Skrzydlewska Orłem Łódź, nawet nie wyjechano na próbę toru. W dniu poprzednim zawodnicy obu drużyn również nie wyjechali na tor, ale oficjele zdecydowali inaczej, po czym przerwali spotkanie po 8. wyścigach.

fot. Michał Szmyd

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×