Przejdź do treści
Aktualności/Liga Szwedzka/Ligi Zagraniczne

Żużel. Maciej Janowski odchodzi z Dackarny Malilla

Żużel
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Maciej Janowski odchodzi z Dackarny Malilla

Maciej Janowski od wielu lat w Szwecji związany był z Dackarną Malilla. Dzisiaj jednak dowiedzieliśmy się, że 32-latek opuści zespół. Zobaczmy go natomiast w innej drużynie jeżdżącej w Bauhaus-Ligan.

Kapitan wrocławskiej Sparty jeszcze w końcówce zeszłego roku mówił na swoim kanale YouTube, że nie jest pewny tego, czy wystartuje w rozgrywkach o mistrzostwo kraju Trzech Koron. Sam nie wykluczał jednak tego, że zobaczymy go w lidze szwedzkiej. Wiemy już, że Janowski pojedzie w Szwecji, jednak w innym miejscu niż dotychczas, czym podzielił się z kibicami w mediach społecznościowych.

Wychowanek Sparty przekazał fanom, że po 7 latach opuści szeregi Dackarny Malilla. Sam zawodnik podziękował wszystkim kibicom i członkom sztabu drużyny za wszystkie lata spędzone w barwach szwedzkiego zespołu. Z pewnością dzięki swoim świetnym występom zostanie bardzo dobrze zapamiętany przez miejscowych fanów o działaczy. Janowski poinformował również, że w nadchodzącym sezonie zobaczymy go w innej drużynie, o której poinformuję w najbliższym czasie.

Macieja Janowskiego czeka bardzo pracowity sezon. Prócz startów w Polsce i Szwecji Magica zobaczymy również w Wielkiej Brytanii, gdzie powrócił po latach nieobecności. 32-latek będzie reprezentował barwy Oxford Spires.

Gwiazda Sparty
Fot. Łukasz Wilk
345253797 1250578418894402 495710666816861904 n
Fot. Paweł Wilczyński

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×