Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Turnieje Indywidualne

Żużel. Kolejni dwaj żużlowcy w obsadzie Kryterium Asów na otwarcie sezonu 2024

Żużel
Fot. Łukasz Wilk

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Kolejni dwaj żużlowcy w obsadzie Kryterium Asów na otwarcie sezonu 2024

Kryterium Asów w Bydgoszczy zapowiada się jako spektakularne wydarzenie, będące jednym z pierwszych żużlowych turniejów sezonu w Polsce. Na już imponującej liście startowej pojawiły się nazwiska zawodników, którzy zapisali się w historii rywalizacji o najwyższe laury. Ostatnio dołączyli do nich dwaj utalentowani żużlowcy, których obecność wzbudza ogromne emocje wśród kibiców.

Bartosz Zmarzlik i Artiom Łaguta, już uznani za gwiazdy żużla, będą mieli godnych rywali w postaci dwóch doświadczonych zawodników – Andrzeja Lebiediewa oraz Andreasa Lyagera. Łotysz Lebiediew, zapowiada się na jednego z głównych uczestników cyklu Grand Prix w nadchodzącym sezonie, prezentując swoje umiejętności pod barwami Unii Leszno w PGE Ekstralidze. Z kolei Duńczyk Lyager, reprezentujący lokalną Polonię, staje się nie tylko siłą drużyny, ale także jednym z faworytów do awansu.

Social media klubu gorąco przekazały tę informację, zasypując kibiców falą oczekiwań i entuzjazmu. W miarę upływu czasu lista startowa bydgoskiego turnieju coraz bardziej się zapełnia, a atmosfera oczekiwania na rozpoczęcie sezonu gęstnieje. Z każdym ogłoszeniem nowego uczestnika, przedsezonowe zmagania zapowiadają się jeszcze bardziej fascynująco.

Kto jeszcze dołączy do tej elitarnie obsadzonej stawki przedsezonowego turnieju? To pytanie nurtuje fanów, którzy z niecierpliwością śledzą doniesienia klubu. Czekamy z niecierpliwością na kolejne ogłoszenia, gdyż już teraz możemy przewidzieć, że otwarcie sezonu żużlowego będzie niezapomnianym wydarzeniem, zapełnionym nie tylko talentem, ale także duchem rywalizacji na najwyższym poziomie.

Żużel
Fot. Marta Astachow
Leb 2
Fot. Paweł Wilczyński

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *