Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Kolejna akcja Falubazu Zielona Góra. Zawodnik po raz kolejny sprzeda karnety kibicom

Hampel
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Krzysztof Choroszy

Oceń Wpis

Żużel. Kolejna akcja Falubazu Zielona Góra. Zawodnik po raz kolejny sprzeda karnety kibicom

Falubaz Zielona Góra w minionym sezonie fantastycznie zaprezentował się na zapleczu PGE Ekstraligi. Zielonogórzanie jako niepokonani awansowali na najwyższy poziom rozgrywkowy w Polsce. Teraz sam klub korzysta na pozytywnych wynikach i organizuje przeróżne akcje dla swoich kibiców.

Kilkanaście dni temu, kiedy Falubaz otwierał sprzedaż karnetów na przyszłoroczny sezon Ekstraligi, wejściówki kibice mogli nabyć od legendy zielonogórskiego klubu, Andrzeja Huszczy. Towarzyszył temu również niesamowity wyczyn jednego z kibiców, który na otwarcie sklepu klubowego czekał ponad 14 godzin, dzięki czemu był pierwszy w kolejce. Teraz do dyspozycji kibiców będzie inna postać związana z klubem.

6 grudnia w sklepie klubowym pojawi się Jarosław Hampel, który wcieli się w rolę sprzedawcy. Już raz taka akcja miała miejsce, a konkretnie 11 lat temu, kiedy również Hampel sprzedawał kibicom klubowe gadżety. Wtedy kibice nie mogli rozpoznać swojego nowego zawodnika. Teraz jednak będzie zgoła odmiennie, gdyż 41-latek ma być w przyszłym roku liderem zielonogórskiego klubu w pierwszym roku po powrocie do elity. Nowy zawodnik Falubazu będzie dostępny dla kibiców od 16 do 18.

żużel
Fot. Kazimierz Kożuch
Falubaz Zielona Góra
Fot. Kazimierz Kożuch

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×