Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Kibice mogą odetchnąć z ulgą. Lider bez złamań

Żużel
Fot. Czarny Productions

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Kibice mogą odetchnąć z ulgą. Lider bez złamań

Janusz Kołodziej po wczorajszym groźnym wypadku spowodowanym przez Oskara Palucha przeszedł szczegółowe badania. Na szczęście lider Fogo Unii Leszno nie doznał żadnych złamań i wszystko wskazuje na to, że potrzebuje jedynie paru dni odpoczynku, aby móc wrócić na motocykl. To świetna informacja dla leszczyńskich kibiców.

Pedersen pogroził palcem Mistrzowi Świata w kompromitującym meczu lubelskich Koziołków

„Po szczegółowych badaniach nie wykazano żadnych złamań u Janusza Kołodzieja, jednak potrzebny jest odpoczynek i regeneracja. Bardzo przykro, że tak potoczyły się sprawy w meczu Fogo Unia Leszno – ebut.pl Stal Gorzów, w którym Byki przegrały 41:49 (Koldi zakończył mecz z 1 punktem). Trzymajcie kciuki za powrót do jazdy” – tak poinformował oficjalny profil Janusza Kołodzieja na mediach społecznościowych.

Następny mecz Fogo Unia Leszno pojedzie w najbliższą niedzielę (11 czerwca) w Częstochowie. Ostateczne decyzje dotyczące występu Janusza Kołodzieja poznamy zapewne bliżej końca tygodnia. Dla kibiców Unii najważniejszy jest jednak fakt, że lider ich drużyny uniknął poważnego urazu.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *