Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Turnieje Indywidualne

Żużel. Zmiana w obsadzie Memoriału Edwarda Jancarza. Do stawki dołączą zawodnik mający za sobą starty w Stali

Żużel
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Zmiana w obsadzie Memoriału Edwarda Jancarza. Do stawki dołączą zawodnik mający za sobą starty w Stali

Ostatnimi czasy Stal Gorzów rozpoczęła ogłaszanie obsady XVIII Memoriału Edwarda Jancarza. W niej dojdzie do małej zmiany, bowiem 30 marca na gorzowskim owalu nie będzie mógł pojawić Mikkel Michelsen. W jego miejsce pojawi się zawodnik, który w przeszłości ma za sobą starty w gorzowskiej ekipie.

Duńczyk, startujący w barwach Włókniarza Częstochowa, nie będzie mógł pojawić się na Memoriale, ponieważ został powołany na turniej Drużynowych Mistrzostw Europy, gdzie razem ze swoją reprezentacją powalczy o awans do wielkiego finału, który odbędzie się 6 kwietnia w Grudziądzu.

Do obsady przedsezonowego turnieju na zastępstwo dołącza Jack Holder. Czwarty zawodnik świata z zeszłego sezonu zastąpi w Memoriale Edwarda Jancarza Michelsena. Australijczyk w przeszłości startował już w barwach Stali Gorzów w 2020 roku, kiedy jako gość pomógł gorzowianom w zdobyciu srebrnego Drużynowych Mistrzostw Polski.

Prócz Australijskiego zawodnika w obsadzie turnieju upamiętniającego legendarnego zawodnika wystąpią tacy żużlowcy jak: Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Przemysław i Piotr Pawliccy oraz Patryk Dudek. Osbada zawodów już teraz jest znakomita, co oznacza, że 30 marca na „Jancarzu” możemy spodziewać się fascynującego ścigania. W nadchodzących dniach będziemy poznawać kolejnych zawodników, którzy przed sezonem pojadą w tych zawodach.

Holder
Fot. Arkadiusz Siwek
Żużel
Fot. Kazimierz Kożuch

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *