Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Kontrowersje w IMEJ! Bloedorn pozbawiony walki o medal! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Kontrowersje w IMEJ! Bloedorn pozbawiony walki o medal!

Żużel

Żużel. Kontrowersje w IMEJ! Bloedorn pozbawiony walki o medal!

Zwycięstwem Wiktora Przyjemskiego zakończył się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy do lat 19 w Gorzowie Wielkopolskim. Srebro wywalczył Damian Ratajczak, a brąz Mathias Pollestad. Największym pechowcem turnieju został Niemiec Norick Bloedorn, który po zawodach nie krył swojego niezadowolenia.

Trudne zadanie przed Abramczyk Polonią. W rundzie zasadniczej lepsza była drużyna z Landshut [Zapowiedź]

Trzech żużlowców: Niemiec Norick Bloedorn, Polak Damian Ratajczak i Norweg Mathias Pollestad zakończyli turniej z dorobkiem 12 punktów. Zgodnie z regulaminem (przynajmniej każdy tak myślał) powinno dojść do biegu dodatkowego z udziałem trzech zawodników o medal srebrny i brązowych. Okazało się jednak, że doszło do zmiany zasad, a wyścig dodatkowy był zaplanowany tylko o złoto.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że żaden z organizatorów, komentatorów czy zawodników (z wyjątkiem sędziego) nie wiedział o tej zmianie. Najbardziej ucierpiał na tym Norick Bloedorn, który skończył bez medalu. Niemiec po turnieju nie krył swojego zdenerwowana, chodził cały zapłakany, czując się poszkodowany. Co więcej, padły z jego strony nawet polskie wyzwiska.

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×