Żużel. Fatalny Karambol w Ostrowie Wielkopolskim! Trzech zawodników na noszach!
Żużel. Fatalny Karambol w Ostrowie Wielkopolskim! Trzech zawodników na noszach!
W niedzielnym meczu 1 Ligi Żużlowej, w którym ostrowska Ostrovia podejmowała u siebie Wybrzeże Gdańsk. Mecz układał się spokojnie, a ostrowianie pewnie szli po kolejne zwycięstwo w tym sezonie. W biegu trzynastym jednak mieliśmy fatalny karambol trójki zawodników.
Żużel. Niesportowe zachowanie! Junior pokazał środkowy palec!
Na wyjściu z drugiego łuku pierwszego okrążenia Oliver Berntzon wyniósł się za szeroko i zachaczył o dmuchaną bandę. Szwed jednak nie upadł tylko zawisł na kierownicy, po czym jego motor zaczął jechać w kierunku środka toru. Niestety w Berntzona uderzyło dwóch żużlowców jadących za nim, Francis Gusts i Nicolai Klindt. Na torze od razu pojawiły się trzy karetki, a obrazki, jakie mogliśmy zobaczyć nie napawały nas optymizmem, gdyż wszyscy uczestnicy wypadku trafili na nosze i opuścili tor w karetkach, po czym udali się na szczegółowe badania do szpitala.
Na ten moment nie wiadomo, co stało się z całą trójką, jednak na pewno nie wyglądało to dobrze, co może budzić niepokój, bo uderzenie było naprawdę mocne. Nie są to również dobre informacje dla klubów, gdyż do fazy play-off prawdopodobnie przystąpią w osłabieniu. Szczególnie Ostrovia, która w wyniku wypadku straciła dwóch zawodników
Maagazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ
- Żużel. Polonia Bydgoszcz pod ogromną presją? Śledź: „Awans to obowiązek”
- Żużel. Polonia Bydgoszcz już na torze. „Najważniejsze to złapać luz na motocyklu”
- Falubaz wyjechał na tor! Pierwsze kółka przy W69 i ważny sygnał przed sezonem [WIDEO]
- Żużel. Rewolucja w Rybniku! Stadion ROW Rybnik do przebudowy
- Zmiany w 2. Ekstralidze. Mecz PSŻ Poznań – Stal Rzeszów przełożony, nowa godzina w Krośnie