Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Falubaz jednak z dofinansowaniem. Prezydent Zielonej Góry swoim apelem osiągnął cel

Żużel
Fot. Arkadiusz Siwek

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Falubaz jednak z dofinansowaniem. Prezydent Zielonej Góry swoim apelem osiągnął cel

Dzisiaj rano pojawiły się niepokojące informacje na temat Falubazu Zielona Góra. Prezydent miasta, Janusz Kubicki, poinformował w mediach społecznościowych, że radni miejscy przygotowali projekt uchwały. Uderzyłaby ona w budżet miejscowego klubu, który nie otrzymałby pieniędzy na przygotowania do sezonu. W tej sprawie pojawiły się już nowe informacje.

Jak się okazuję, kibice Falubazu mogą spać spokojnie. Kubicki bowiem przekazał, że po interwencji fanów radni wycofali się z projektu, mającego uderzyć w ich ukochaną drużynę. Prezydent osiągnął więc swój cel, uruchamiając wcześniejszym wpisem ludzi, którzy licznie interweniowali w tej sprawie.

– Brawo kibice Falubaz Zielona Góra, wielki szacun :) Jesteście wielcy, po Waszych interwencjach, wpisach, komentarzach, SMS radni PO wycofali się ze swojej szkodliwej Uchwały. Zaraz zwołają konferencje będą mówić że to nie tak, że kłamię itp. itd. A ja wiem swoje WYSTARSZYLI się WAS :) Jest takie przysłowie „Tylko winny się tłumaczy” lub drugie „Uderz w stół nożyce się odezwą”. Pamiętajcie w WAS jest siła :) Tylko Falubaz Zielona Góra, to Wasz klub i nikogo innego :) Wszystko pod kontrolą kasa po klubu popłynie bez problemu :) Jeszcze raz wielkie serdecznie podziękowania dla kibiców, jesteście wielcy nawet nie potrafię opisać jak się cieszę :) – napisał Kubicki.

Falubaz może więc spokojnie przygotowywać się do sezonu, który będzie bardzo ważny dla ich przyszłości. Pojadą bowiem znowu w PGE Ekstralidze, a ich celem jest utrzymanie w lidze. Czy im się to uda? Przekonamy się w przyszłym sezonie.

Falubaz
Fot. Marta Astachow
Falubaz
Fot. Marta Astachow

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *