Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Ekspert żużlowy skomentował zachowanie zawodnika. "To nie jest moja rzeczywistość" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Ekspert żużlowy skomentował zachowanie zawodnika. “To nie jest moja rzeczywistość”

Żużel

Żużel. Ekspert żużlowy skomentował zachowanie zawodnika. “To nie jest moja rzeczywistość”

Dwa dni temu media zawrzały po opublikowaniu zbiórki pieniędzy na opłacenie kary przez Gleba Czugunowa. Żużlowiec ZOOleszcz GKM-u Grudziądz został ukarany za skandaliczne słowa skierowane do redaktora portalu sportowefakty.wp.pl w ramach magazynu PGE Ekstraligi. Sprawę skomentował były menedżer For Nature Solutions Apatora Toruń – Jacek Frątczak.

Gdzie oglądać żużel w niedzielę? Zobacz rozkład transmisji telewizyjnych

Wysokość zbiórki na portalu zrzutka.pl wynosiła około 10 tysięcy złotych, więc spokojnie możemy domniemywać, że taką kwotę musi zapłacić żużlowiec wypożyczony z Betard Sparty Wrocław. O ile po wypowiedzeniu słów:

Staram się nie wymiotować, jak patrzę na pana

część kibiców poparła Rosjanina i uznała taką odpowiedź za adekwatną do sytuacji, to po opublikowaniu zrzutki większość kibiców się oburzyła. Gleb Czugunow po czasie usunął ją, odnosząc się do sprawy na portalu Twitter.

Całą sytuację skomentował Jacek Frątczak:

To nie jest moja rzeczywistość. Mam nadzieję, że ta zbiórka była jakimś “fake” związanym z kimś innym niż Gleb. Nie wierzę w to, że to mógł zrobić sam zawodnik.

Reklamy

W tym samym dniu 23-latek jeszcze wdał się w dyskusję na temat artykułu opublikowanego na tym samym portalu. W tekście zarzucano mu, że zamiast zbierać pieniądze od kibiców, zawodnik powinien oddać te pieniądze na cele charytatywne. Czugunow na to odpowiedział, że przekazał ok. 28 tysięcy złotych.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×