Przejdź do treści
Aktualności

Znamy stan zdrowia Kacpra Pludry po upadku w 5 rundzie MMPPK

Kacpra Pludry

Autor: Sebastian Krauz

Znamy stan zdrowia Kacpra Pludry po upadku w 5 rundzie MMPPK

W środę rozegrano finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Wygrał w nich Motor Lublin przed Włókniarzem Częstochowa oraz Arged Malesą Ostrów. Kibice niestety oglądali również groźnie wyglądający upadek Kacpra Pludry, który po zawodach udał się na szczegółowe badania do lubelskiego szpitala.

Przypominamy, że w środę w rozegrano finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, w którym wystąpili zawodnicy GKM-u Grudziądz. Zawody w Lublinie pewnie wygrał miejscowy Motor, przed Włókniarzem Częstochowa oraz Arged Malesą Ostrów. W ostatniej serii, bardzo poważnie wyglądający upadek zaliczył lider formacji juniorskiej ekipy z Grudziądza, Kacper Pludra.

W ostatnim starcie pary GKM-u, Kacper Pludra zanotował bardzo groźny wypadek, po którym udał się na szczegółowe badania do lubelskiego szpitala. Dziś klub poinformował o tym, że Pludra jest po szczegółowych badaniach w lubelskim szpitalu po upadku w finale MMPPK. U zawodnika nie zdiagnozowano na szczęście poważnych urazów, jednak stwierdzono ogólne potłuczenia, liczne otarcia skóry oraz nieznaczną odmę opłucnową. Teraz czeka go kilka dni przerwy od treningów.

Fot. gkmgrudziadz.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×