Żużel - Best Speedway Tv

Zmieniony plan transmisji w 1 lidze. Do wyboru dwa z czterech spotkań? | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zmieniony plan transmisji w 1 lidze. Do wyboru dwa z czterech spotkań?

Zmieniony plan

Zmieniony plan transmisji w 1 lidze. Do wyboru dwa z czterech spotkań?

Poznaliśmy godziny i plan transmisji spotkań pierwszych kolejek eWinner 1. Ligi Żużlowej. Sezon rozpocznie się w sobotę 9 kwietnia. Od godzinie 16:30 rozpoczną się dwa równoległe mecze, lecz kibice nieposiadający platformy online będą mogli obejrzeć tylko jeden z nich.

Podobnie sytuacja przedstawia się w pozostałej części opublikowanego terminarzu. Dwa mecze w tym samym dniu o tej samej porze i tylko jeden z nich pokazany w telewizji. Dostęp do drugiego będzie możliwy jedynie poprzez zakup odpowiedniego pakietu w platformie Canal+ Online. Przykładowo w inauguracyjnej kolejce jednocześnie zmierzą się Zdunek Wybrzeże Gdańsk z Cellfast Wilkami Krosno oraz Orzeł Łódź z ROW-em Rybnik. Ten schemat powtarza się dalej.

Reklamy
aansdasdsa

W praktyce okazuje się, że kibice żużla nie posiadający wykupionego dostępu do transmisji online zobaczą w telewizji mniej spotkań. Jeśli reszta planu się nie zmieni, w sezonie 2022 podczas każdej kolejki obejrzymy tylko dwa mecze na zapleczu PGE Ekstraligi. Do wyboru będą zawsze dwa spotkania. Śledzenie obu naraz jest możliwe do pogodzenia, jednak w ubiegłym sezonie wyglądało to zupełnie inaczej. W telewizji z reguły fani mogli oglądać wszystkie starcia kolejki i rzadkością była transmisja meczu tylko online.

fot. Emilia Hamerska – Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×