Żużel - Best Speedway Tv

Zmarzlik nie chce mówić kibicom, na czym jedzie- "To moja sprawa" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zmarzlik nie chce mówić kibicom, na czym jedzie- “To moja sprawa”

Zmarzlik

Zmarzlik nie chce mówić kibicom, na czym jedzie. “To moja sprawa”

Podczas Finału Texom MPPK Bartosz Zmarzlik udzielał wywiadu stacji Canal+. Trzykrotny indywidualny mistrz świata zaskoczył swoją odpowiedzią na pytanie dotyczące sprzętu, z jakiego korzysta w zawodach.

Były prezes Stali ocenia Finał MPPK

Dziennikarz Canal+ zapytał Bartosza Zmarzlika, czy podczas Finału MPPK korzysta ze swoich najlepszych silników, czy też zostały one w garażu. Zawodnik Platinum Motor Lublin zaskoczył swoją dosyć niemiłą odpowiedzią:

Jakby, to jest moja sprawa, nie dziennikarzy. Jadę na silnikach bardzo dobrych, nie mam złych silników, może tak. Więc ciężko mi też powiedzieć, czy wziąłem najlepsze. – powiedział Zmarzlik.

Niektórzy kibice poczuli się nieco urażeni słowami najlepszego polskiego żużlowca. Sam Robert Sitnicki, a więc dziennikarz Canal+ przeprowadzający wywiad, odniósł się do całej sprawy na Twitterze:

“W nawiązaniu do odp. Bartosza Zmarzlika a propos używanych teraz silników – nie chodzi tu o wścibskość dziennikarzy, a informację dla kibiców. Kibicują, więc oczekują zwycięstw idola, ale też i wiedzy o użytym arsenale. Ot, tak gwoli wyjaśnienia”.

Należy więc zadać sobie pytanie. Czy Bartosz Zmarzlik udzielając tak wymijającej odpowiedzi na pytanie o to, czy korzysta ze swojego najlepszego sprzętu, jednocześnie odwraca się od kibiców? Wydaje się, że nie powinna to być wielka tajemnica, by powiedzieć, z jakiego sprzętu się aktualnie korzysta. Tym bardziej w żużlu, gdzie przecież obok zawodnika sprzęt odgrywa absolutnie kluczową rolę. Nie ma w tym nic dziwnego, że kibic chce znać więcej szczegółów z tak istotnej części żużla.

Reklamy

Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×