Żużel - Best Speedway Tv

Zengota już po operacji. Niebawem wychodzi ze szpitala | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zengota już po operacji. Niebawem wychodzi ze szpitala

Zengota

Zengota już po operacji. Niebawem wychodzi ze szpitala

Grzegorz Zengota uległ strasznemu wypadkowi w czasie pojedynku 7. kolejki PGE Ekstraligi w Gorzowie pomiędzy miejscową ebut.pl Stalą, a Fogo Unią Leszno. Pierwsze diagnozy wskazywały złamanie obojczyka u zawodnika „Byków”.

Żużel. “Jestem z siebie zadowolony. Cztery wyścigi i cztery zwycięstwa” – Dan Bewley po wygranej z Cellfast Wilkami Krosno

Po wypadku „Zengi” przebywał w konińskiej klinice pn. „Guardian Clinic”. We wtorek (30 maja) za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że już jest po operacji. Zaznaczył, iż „wszystko już ładnie się zrasta”. Zapowiedział jednocześnie opuszczenie lada moment obiektu leczniczego, a także podjęcia się rehabilitacji.

W tym samym wpisie Grzegorz podziękował personelowi szpitalnemu za opiekę medyczną. Nie zapomniał również o swoich fanach, którym składał wyrazy wdzięczności za okazane wsparcie.

fot. FOGO UNIA LESZNO/Twitter

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×