Żużel - Best Speedway Tv

Zawodnik ROW-u z kontuzją! Brady Kurtz fatalnie zakończył udział w Indywidualnych Mistrzostwach Australii | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
wypadek

Zawodnik ROW-u z kontuzją! Brady Kurtz fatalnie zakończył udział w Indywidualnych Mistrzostwach Australii

Zawodnik ROW-u z kontuzją! Brady Kurtz fatalnie zakończył udział w Indywidualnych Mistrzostwach Australii

Brady Kurtz w ostatnim czasie startuje w mistrzostwach Australii. Pierwszej rundy w Gillman nie może zaliczyć do udanych, gdyż zakończył ją z kontuzją. Jego wypadek wyglądał naprawdę groźnie.

Trener Rekinów Antoni Skupień natychmiast skontaktował się z Kurtzem i zapytał go o konsekwencje upadku. Najpierw zawodnik poinformował, że znajduje się w szpitalu i czeka na badania. W drugiej przekazał już konkretne informacje.

Napisał (Brady Kurtz), że ma złamane żebro. Co to oznacza? To już zależy od tego, jak bardzo go to boli. Może się zdarzyć i tak, że on pojedzie w niedzielnej rundzie mistrzostw. To jest kontuzja, to jest złamanie, ale niewiele da się z tym zrobić. Połamanych żeber do gipsu się nie wsadzi. Tu potrzebny jest czas – mówił trener Antoni Skupień na oficjalnej stronie klubu.

Kariera trenerska Stanisława Chomskiego zbliża się ku końcowi – „Nie mogę powiedzieć, że kogoś oszukałem”

Skupień mówi nam, że w jego zawodniczych czasach nie raz i nie dwa zdarzały się sytuacje, że zawodnicy obwiązywali połamane żebra bandażem, wyjeżdżali na tor i walczyli z rywalami – czytamy. 

Miejmy nadzieję, że zawodnik jak najszybciej wróci do pełnej sprawności. 

Fot. Erik Kruse

Reklamy

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×