Żużel - Best Speedway Tv

Wypadek Kacpra Woryny we Wrocławiu. Kontrowersyjna decyzja sędziego? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wypadek Kacpra Woryny we Wrocławiu. Kontrowersyjna decyzja sędziego?

Woryny

Wypadek Kacpra Woryny we Wrocławiu. Kontrowersyjna decyzja sędziego?

W wyścigu piątym spotkania Betard Sparty Wrocław z Tauron Włókniarza Częstochowa doszło do niebezpiecznego wypadku. Na tor upadł Kacper Woryna, który wpadł pod bandę i uderzył w swój motocykl. Decyzja sędziego odnośnie winowajcy tego zdarzenia wywołała konsternację.

Falubaz pokonuje u siebie Polonię 50-40! Nie obyło się bez kontrowersji! [RELACJA]

Na początku drugiej serii startów doszło do niebezpiecznego upadku Kacpra Woryny. Zawodnik gości po wyprzedzeniu przez Artioma Łagutę delikatnie odprostował motocykl i zahaczył o tylne koło jadącego po zewnętrznej Piotra Pawlickiego. Wychowanek rybnickiego ROW-u wpadł pod bandę, a dodatkowo uderzył jeszcze w swój motor.

Na szczęście podniósł się z toru i udał się do parku maszyn, jednak w powtórce zastąpił do Kajetan Kupiec. Arbiter zawodów postanowił wykluczyć Piotra Pawlickiego, co wywołało spore kontrowersje. Żużlowiec gospodarzy również wyprzedzał Worynę i nie widział tego, co się dzieje za nim.

Swoje zdziwienie decyzją sędziego Pawła Słupskiego wyrazili m.in. Tai Woffinden w wywiadzie na antenie Canal+ oraz komentatorzy spotkania. Kacper Woryna jest zdolny do dalszej jazdy i będzie kontynuował zawody.

fot. własne

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×