Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Wypadek Kacpra Woryny we Wrocławiu. Kontrowersyjna decyzja sędziego?

Woryny

Autor: Bartosz Glapiak

Wypadek Kacpra Woryny we Wrocławiu. Kontrowersyjna decyzja sędziego?

W wyścigu piątym spotkania Betard Sparty Wrocław z Tauron Włókniarza Częstochowa doszło do niebezpiecznego wypadku. Na tor upadł Kacper Woryna, który wpadł pod bandę i uderzył w swój motocykl. Decyzja sędziego odnośnie winowajcy tego zdarzenia wywołała konsternację.

Falubaz pokonuje u siebie Polonię 50-40! Nie obyło się bez kontrowersji! [RELACJA]

Na początku drugiej serii startów doszło do niebezpiecznego upadku Kacpra Woryny. Zawodnik gości po wyprzedzeniu przez Artioma Łagutę delikatnie odprostował motocykl i zahaczył o tylne koło jadącego po zewnętrznej Piotra Pawlickiego. Wychowanek rybnickiego ROW-u wpadł pod bandę, a dodatkowo uderzył jeszcze w swój motor.

Na szczęście podniósł się z toru i udał się do parku maszyn, jednak w powtórce zastąpił do Kajetan Kupiec. Arbiter zawodów postanowił wykluczyć Piotra Pawlickiego, co wywołało spore kontrowersje. Żużlowiec gospodarzy również wyprzedzał Worynę i nie widział tego, co się dzieje za nim.

Swoje zdziwienie decyzją sędziego Pawła Słupskiego wyrazili m.in. Tai Woffinden w wywiadzie na antenie Canal+ oraz komentatorzy spotkania. Kacper Woryna jest zdolny do dalszej jazdy i będzie kontynuował zawody.

fot. własne

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×